יום חמישי , דצמבר 13 2018
בית / קריות / נדל"ן קריות / נמכרה הדירה היקרה ביותר בקריות?
פרויקט HI בקרית מוצקין (הדמיה: יח"צ)

נמכרה הדירה היקרה ביותר בקריות?

 

אלמוגים החזקות, הבונה, בשיתוף חברת יוסי אברהמי, את פרויקט המגורים  HI במשכנות אמנים בקרית מוצקין, דיווחה השבוע, כי מכרה בפרויקט דירת שישה חדרים ב~2.35 מיליון שקלים.

על פי בדיקת נתוני רשות המיסים, מדובר בדירה היקרה ביותר שנמכרה אי פעם באזור הקריות ובקפיצת מדרגה משמעותית ברמות המחירים של דירות יוקרה באזור. לשם השוואה, על פי נתוני רשות המיסים הדירה היקרה ביותר שנמכרה עד כה, הייתה דירת דופלקס, חמישה חדרים, בשכונת נווה גנים בקרית מוצקין. דירה זו נמכרה ב~2.054 מיליון שקלים לפני כחצי שנה.

פרויקט HI בקרית מוצקין (הדמיה: יח"צ)
פרויקט HI בקרית מוצקין (הדמיה: יח"צ)

הדירה שנמכרה בפרויקט HI ממוקמת בקומה ה~22 בבניין. שטחה הבנוי של הדירה הוא 134 מ"ר פלוס מרפסת~גינה. הרוכש למטרת מגורים הוא תושב קרית אתא.

מאלמוגים החזקות נמסר, כי כעת נותרו למכירה בפרויקט 25 דירות מתוך 94. המחירים: החל מ~1.75 מיליון שקלים לדירות ארבעה חדרים, 116 מ"ר פלוס 22 מ"ר מרפסת וכן מרפסות~גינה מהקומה ה~15 ועד ה~23.

סמנכ"ל השיווק בחברה, שלומי כהן: "אנו חווים תהליך מתמשך של עליית מחירים, הנובע מהתקדמות והתגבשות קרית מוצקין כעיר מובילה, בטח כשמדובר בדירות יוקרתיות שמהוות תחליף לבית צמוד קרקע ומציעות איכות חיים וסטנדרט מגורים גבוה".

בדוק גם

פרויקט HI בקרית מוצקין (צילום: ארט קריאייטיב)

קרית מוצקין: זינוק של 77 אחוז בהתחלות בנייה תוך שנה

העלייה בביקושים לדירות ביישובי הפריפריה ייצרו בשנים האחרונות שכונות חדשות ביישובים בהם עד לא מזמן לא היה כמעט היצע של דירות. אחת הדוגמאות לכך היא קרית מוצקין, בה על פי נתוני הלמ"ס, הוחל בשנת 2013 בבניית 509 דירות חדשות, לעומת 286 דירות בלבד בשנת 2012. בקרוב כנס השקעות לנדל"ן בקריות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *