יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / קריות / קרית מוצקין / נטלי דדון בדרך לעצור את הטרור

נטלי דדון בדרך לעצור את הטרור

הדוגמנית נטלי דדון נבחרה להנחות את טקס נער ונערת השנה של חיפה והצפון לשנת 2013 שיתקיים ביום שני הקרוב בגרנד קניון חיפה. לטקס תגיע דדון עם בן זוגה לחיים חמי בראל איתו היא מתגוררת לאחרונה ברמת-גן.  לאחר הטקס יגיע הזוג המאושר לנוח בבית משפחת דדון בקרית מוצקין.

תוך התעסקותה בקמפיין החברתי שיזמה  נטלי דדון עם ענת הראל: "סטופ דה טרור" – לעצירת הטרור, החליטה היום (יום שני) לקחת קצת פסק זמן, כדי להנחות את התחרות יופי הראשונה בחייה.

דדון החלה את צעדיה הראשונים כדוגמנית בשנת 2008, כשהשתתפה בתוכנית הריאליטי "הדוגמניות", שם הגיעה למקום הרביעי. עכשיו ניתנה לה הזכות להיות בצד השני של הבמה, בתור מנחה של תחרות יופי, שתיערך באזור בו גדלה, בקריות. תחרות נערת השנה של חיפה והצפון תתקיים השנה ה-13 ברציפות. השנה לראשונה יוכתר גם נער השנה.

נטלי דדון
נטלי דדון (צילום: אסף לוי)

 

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

ציקי אבישר מכריז על התמודדות לראשות קרית מוצקין. צילום: דורון גולן

וועדת הבחירות האזורית על עתירתו של ציקי אבישר: "נטפל לזוטי דברים"

עיריית קרית מוצקין וציקי אבישר ממשיכים להיפגש באולם ועדת הבחירות האזורית והפעם בעקבות עתירתו של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *