בית / קריות / בחירות מקומיות בקריות / מפלגת העבודה בקרית מוצקין: פריימריז או פילוג

מפלגת העבודה בקרית מוצקין: פריימריז או פילוג

מוריס סלמה
מוריס סלמה (צילום: עצמי)

מזכיר סניף מפלגת העבודה בקרית מוצקין דורש פריימריז ומאיים לפלג את הסניף. בתגובה יו"ר הסניף אבי רוטמן מתכוון לפעול להדחתו. מזכיר הסניף מוריס סלמה, נפגש השבוע עם יו"ר ועדת ההתערבות של מפלגת העבודה סימון אלפסי, והבהיר לו כי אם לא יתקיימו בחירות דמוקרטיות על הרכב הרשימה המתמודדת למועצת העיר קרית מוצקין, לא יעמוד הסניף מאחורי רוטמן.

הכל החל בתחילת המרוץ למועצת העיר, כשרוטמן קבי כי ניקול כהן, מורה במקצועה, תאייש את מספר 2 ברשימה. הדבר לא מצא חן בעיני חברי הסניף ובראשם המזכיר סלמה. מי שניסה להשכין שלום במחלוקת הוא יו"ר הפורום החברתי הארצי של מפלגת העבודה ציון אדירי.

אבי רוטמן
אבי רוטמן צילום: עצמי

ביום שלישי השבוע הגיעו סלמה ופעיל מפלגת העבודה ומי שהתמודד בבחירות האחרונות לכנסת, ציון אדירי, לפגוש את אלפסי. "בפגישתי עם אלפסי הבהרתי לו כי אם לא יתקיימו בחירות דמוקרטיות על הרכב הרשימה, זה יגרום לפילוג וסניף המפלגה על פעיליו לא יעמוד מאחורי אבי רוטמן, דבר שיפגע קשות במפלגת העבודה ועלול לגרום שבפעם הראשונה בהיסטוריה מפלגת העבודה תישאר ללא נציג במועצת העיר", אמר השבוע סלמה. "החלטתי לפעול כמזכיר הסניף ולפנות לכל הגורמים במפלגה כולל לראש המפלגה שלי יחימוביץ".

רוטמן מסר בתגובה: "כ-68 יום לפני הבחירות זה מאוחר מדי לצאת לפריימריז, בעיקר מבחינה חוקית. היה למזכיר הסניף מספיק זמן לבוא ולהעלות את טענותיו לפני כן. נבחרתי לאחר סקר שערכה הוועדה המוניציפאלית של מפלגת העבודה והתקציבים לבחירות מגיעים בהתאם. מפאת כבודו לא רציתי לערער את היותו מזכיר הסניף, אבל אם זוהי דרכו, הוא אינו משאיר לי ברירה ואבדוק על פי חוקת המפלגה ואפעל להדחתו".

בדוק גם

ציקי אבישר מכריז על התמודדות לראשות קרית מוצקין. צילום: דורון גולן

ציקי אבישר: "המטרה שלי להשיב לתושבים את תחושת ניקיון הכפיים"

אבישר הכריז ביום חמישי בבית נגלר בקרית חיים על התמודדות לראשות עיריית קרית מוצקין

מתנה לרכב. צילום: רוח חדשה במוצקין

הפסד לצורי: ועדת הבחירות אישרה לציקי לחלק צלונים עם תמונתו

ועדת הבחירות האזורית חיפה החליטה כי הצלונים לחלונות מכוניות שחולקו על ידי תנועת רוח חדשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *