יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / קריות / חדשות קריות / מוצקין: שריפה נמנעה ברגע האחרון ברבמ"ד

מוצקין: שריפה נמנעה ברגע האחרון ברבמ"ד

מזגן עלה באש ברמב"ד
אסון נמנע. המזגן שעלה באש (תמונות באדיבות דוברות כיבוי אש במרחב חוף)

בשבת בצהרים התקבלה קריאה בתחנות כיבוי האש במפרץ חיפה ובקרית ביאליק, על שריפה במרכז הקניות רבמ"ד בקרית מוצקין. הקריאה במוקד הכבאות התקבל, בעקבות עשן שבקע מקונדיטוריה השוכנת במרכז הקניות. צוותי הכבאים, בפיקודו של להב משנה ערן ויצמן, הגיעו למקום וזיהו כי מקור העשן הוא בבעירה של יחידה הפנימית של המזגן.

הכבאים זיהו, כי מערכת כיבוי אוטומטית המותקנת במקום הופעלה, ובכך מנעה מהשריפה להתפשט לבית העסק, שהיה סגור בזמן פרוץ השריפה. בשל פעילות מערכת הכיבוי האוטומטית, למקום נגרמו נזקי עשן ומים בלבד.

דובר שירותי כיבוי אש רס"ל אורי צ'ובוטרו מסר בתגובה: "למי שעוד היה ספק בדבר חשיבות התקנת מערכת גלאים ומתזים הנה הסיפור הבא מהמרכז המסחרי רבמ"ד בקרית. מערכת המתזים המותקנת בבית העסק הופעלה, ובכך מנעה מהאש להתפשט ובעצם חיסלה את הבעירה עוד בראשיתה. לבית העסק, שהיה סגור בעת פרוץ הדליקה נגרמו אמנם נזקי מים ופיח נקודתי, אולם מדובר בנזק נמוך לאין שיעור, אלמלא פעלה מערכת המתזים".

 

בדוק גם

(צילום: פוטוליה)

תושבי מוצקין, שימו לב: פייק סקר

היום (חמישי), החל משעות הבוקר, מקבלים תושבי קרית מוצקין שיחות טלפון אנונימיות, בהן הם מתבקשים לענות …

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *