בית / קריות / קהילה קריות / מוצקין: מועצת הנוער עיצבה סטיקר שגרף את הפרס הראשון

מוצקין: מועצת הנוער עיצבה סטיקר שגרף את הפרס הראשון

מועצת הנוער העירונית של קרית מוצקין זכתה במקום הראשון במחוז בתחרות עיצוב סטיקרים לעידוד התנהלות בטוחה בדרכים. מועצת הנוער העירונית חשבה, עיצבה, הכינה, צילמה וערכה סטיקר ובו מסר על התנהלות בטוחה בדרכים. הרעיון מאחורי הסטיקר הוא שבני הנוער כיום שמאוד מחוברים לכל הטכנולוגיה מוסחים בקלות בזמן נהיגה.

הסטיקר המעוצב של מועצת הנוער בקרית מוצקין (צילום: דותן בק)

התחרות הנה יוזמה של מועצת התלמידים והנוער הארצית בשיתוף עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. צוף ישראלי, דוברת המועצה סיפרה כי "הושקע בתהליך הרבה מאוד זמן והיו שותפים בו הרבה מאוד חברים מהמועצה. קבוצה גדולה של חברי מועצת הנוער ישבו והגו רעיונות. חברת מועצת הנוער, שיר רינגל , תלמידת יב' בתיכון אורט, מצולמת בסטיקר יחד עם אחותו של חבר מועצת הנוער- יהונתן הולינס, מתנועת הנוער עזרא.

על הצילום והעיצוב אחראי דותן בק, חבר מועצת הנוער ותלמיד יב' בתיכון אורט. מנהל אגף החינוך בעירייה, אייל אורן, ברך על היוזמה והזכייה: "אני מחזק את הנוער שלנו על המודעות והסטיקר עם המסר הברור שזכה במקום הראשון. הלוואי וזה יהיה עוד צעד בדרך למיגור תופעת השימוש בטלפונים סלולריים והסחות דעת שונות בזמן הנהיגה".

בדוק גם

בן רביד (צילום: דורון גולן)

שלום, אני נוסע

בשבוע הבא יעלה בן רביד מקרית ביאליק על מטוס וייצא לשליחות דיפלומטית במונטריאול, קנדה, כשליח הסוכנות היהודית. מי שרק לפני חמש שנים כיכב בסדרת הנוער המצליחה "גאליס" ולא יכול היה לעבור ברחוב בלי שיעוט עליו גדוד מעריצות, עשה סוויץ' בחייו ועבר לדיפלומטיה. קבלו את המסביר הלאומי החדש

ניר ודור בר-און (צילום: דורון גולן)

"אנחנו אזרחים סוג ב'"

בשבוע שבו קהילת הלהט"בים יצאה בהמוניה למחות על האפליה בתיקון חוק הפונדקאות, מספרים ניר ודור בר-און מקרית ביאליק על הקשיים שחוו בדרך להפוך להורים לשני ילדיהם ועל רצונם בילד שלישי. הם מדברים על האפליה ועל ההסתה ומסבירים מדוע החליטו לא לשתוק יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *