בית / קריות / קהילה קריות / מוצקין: מועצת הנוער עיצבה סטיקר שגרף את הפרס הראשון

מוצקין: מועצת הנוער עיצבה סטיקר שגרף את הפרס הראשון

מועצת הנוער העירונית של קרית מוצקין זכתה במקום הראשון במחוז בתחרות עיצוב סטיקרים לעידוד התנהלות בטוחה בדרכים. מועצת הנוער העירונית חשבה, עיצבה, הכינה, צילמה וערכה סטיקר ובו מסר על התנהלות בטוחה בדרכים. הרעיון מאחורי הסטיקר הוא שבני הנוער כיום שמאוד מחוברים לכל הטכנולוגיה מוסחים בקלות בזמן נהיגה.

הסטיקר המעוצב של מועצת הנוער בקרית מוצקין (צילום: דותן בק)

התחרות הנה יוזמה של מועצת התלמידים והנוער הארצית בשיתוף עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. צוף ישראלי, דוברת המועצה סיפרה כי "הושקע בתהליך הרבה מאוד זמן והיו שותפים בו הרבה מאוד חברים מהמועצה. קבוצה גדולה של חברי מועצת הנוער ישבו והגו רעיונות. חברת מועצת הנוער, שיר רינגל , תלמידת יב' בתיכון אורט, מצולמת בסטיקר יחד עם אחותו של חבר מועצת הנוער- יהונתן הולינס, מתנועת הנוער עזרא.

על הצילום והעיצוב אחראי דותן בק, חבר מועצת הנוער ותלמיד יב' בתיכון אורט. מנהל אגף החינוך בעירייה, אייל אורן, ברך על היוזמה והזכייה: "אני מחזק את הנוער שלנו על המודעות והסטיקר עם המסר הברור שזכה במקום הראשון. הלוואי וזה יהיה עוד צעד בדרך למיגור תופעת השימוש בטלפונים סלולריים והסחות דעת שונות בזמן הנהיגה".

בדוק גם

mozkinsal 01

עוד הפסד אכזרי למכבי קרית מוצקין

קבוצת הכדורסל של מכבי קרית מוצקין משלמת את מחיר הפציעות של שחקניה. גם השבוע נוצחה הקבוצה בשניות האחרונות מול קבוצת צמרת - הפועל באר שבע 83:80. למזלה, כל קבוצות התחתית נוצחו גם כן

ישראל כץ וחיים צורי. צילום: דוברות העירייה

צורי נפגש עם השר ישראל כץ כדי לגבש פתרון לבעיות התחבורה בעיר

ראש עיריית קרית מוצקין, חיים צורי, נפגש בשבוע שעבר עם שר התחבורה ישראל כץ וסיכם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *