בית / קריות / בחירות מקומיות בקריות / מועצת הנוער בקרית מוצקין קוראת לצאת ולהצביע

מועצת הנוער בקרית מוצקין קוראת לצאת ולהצביע

מועצת הנוער העירונית של קרית מוצקין, בשיתוף מועצת התלמידים של אורט מוצקין, העבירו בשבוע שעבר לכל תלמידי כיתות י"א-י"ב שיעורי חינוך בנושא דמוקרטיה וחשיבות לקיחת האחריות החברתית ועידוד ההצבעה לבחירות הקרובות  בקרב בני 17 פלוס.

בנוסף לעידוד וההסברה, העלתה מועצת הנוער רעיון, לפיו יעלה קמפיין לעידוד הצבעה בקרב בני נוער וצעירים תחת הכותרת "יוצאים מהאדישות ולוקחים אחריות".

זוהי השנה הראשונה, שבה בני נוער בגיל 17 יכולים להצביע בבחירות המקומיות. ברמה הארצית, שיעורי ההצבעה בקרב צעירים הוא כ-60 אחוז ובעבר אף פחות מכך.

מועצת הנוער מנסה ללמד שיעור בדמוקרטיה ולהעלות את אחוזי ההצבעה בקרית מוצקין. במסגרת זו  נערכת תחרות סרטונים שבה נקראים בני הנוער לצלם סרטון של עד דקה בנושא עידוד וחשיבות ההצבעה. הזוכים יזכו בתווי קניה בסך אלף שקלים. הפרס יוענק על ידי ראש העירייה חיים צורי בעוד כשבוע בלשכתו.

כדי לעודד צעירים להשתתף בתחרות, חברי מועצת הנוער העלו סרטון לדוגמא שצולם בבית קפה גושן 60, בבימויה של יו"ר ועדת התנדבות גיל פלד, ביחד עם חברים נוספים. את הסרטון ניתן למצוא ביוטיוב תחת הכותרת "נוער בוחר במוצקין".

» לחצו כאן כדי להכיר את המועמדים לראשות עיריית קרית מוצקין
» לחצו כאן כדי להכיר את המועמדים למועצת העיר קרית מוצקין

סרטון לדוגמה (צילום: שירלי למפל)
סרטון לדוגמה (צילום: שירלי למפל)

בדוק גם

mozkinsal 01

עוד הפסד אכזרי למכבי קרית מוצקין

קבוצת הכדורסל של מכבי קרית מוצקין משלמת את מחיר הפציעות של שחקניה. גם השבוע נוצחה הקבוצה בשניות האחרונות מול קבוצת צמרת - הפועל באר שבע 83:80. למזלה, כל קבוצות התחתית נוצחו גם כן

ישראל כץ וחיים צורי. צילום: דוברות העירייה

צורי נפגש עם השר ישראל כץ כדי לגבש פתרון לבעיות התחבורה בעיר

ראש עיריית קרית מוצקין, חיים צורי, נפגש בשבוע שעבר עם שר התחבורה ישראל כץ וסיכם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *