מבזקים
בית / קריות / ספורט קריות / כדורסל ליגה ארצית: קנסות לשחקני מכבי מוצקין

כדורסל ליגה ארצית: קנסות לשחקני מכבי מוצקין

מכבי קרית מוצקין הובסה במוצאי שבת בביתה על ידי הפועל עמק חפר בתוצאה 100:78. הפסד צורב ומעורר דאגה, שכן אם עד לפני שבועיים חשבו על צמרת בקבוצה, הרי עכשיו מתחילים להסתכל אחורה בדאגה.

ללו עמר
נוקט ביד קשה. ללו עמר (צילום: איסר רביץ)

יו"ר ההנהלה ללו עמר רתח בסוף המשחק, גם על השופטים, אך בעיקר על שחקניו: "מה שקורה לנו העונה עם העבירות הטכניות לא קרה אף פעם. במשחק נגד עמק חפר השופטים שרקו לחובתנו שבע עבירות טכניות ועבירות בלתי ספורטיביות. גם אם חלקן לא מוצדקות, אני מאשים את השחקנים שלי. לא יכול להיות שהם יתחצפו לשופטים. אני מתכונן לעשות סוף לתופעה. מיד אחרי המשחק כינסתי את השחקנים והודעתי להם שהחל מהמשחק הבא מי שיחטוף עבירה טכנית, שלא קשורה למשחק, בעיקר על התחצפות ודיבורים עם השופטים, ישלם קנס של 500 שקלים".

עמר נשמע המום מההפסד: "לא באנו למשחק. לא הפסדנו בגלל השופטים, הפסדנו כי היינו גרועים". למעשה המשחק הוכרע כבר ברבע הראשון, במהלכו פתחו שחקני עמק חפר פער של 20 נקודות. ההמשך היה לפרוטוקול בלבד. ליעד פורמן קלע אומנם 33 נקודות, אבל זה לא ניחם איש בקבוצה, כולל את פורמן. ביום ראשון תצא מוצקין למשחק חוץ נגד מכבי חיפה עתודה.

 

בדוק גם

assaf 02

קלינגריזם

כולם מדברים, בצדק, על האופי שקלינגר הכניס בשחקנים שלו ובמועדון. זה שינוי מוחלט מכל השנים הקודמות שניתן לייחס קודם כל למאמן שידוע ביכולת שלו להגיע לשחקנים. אין ספק שהמאמן הוא האיש החזק במועדון כיום והסיבה החשובה ביותר להצלחה של העונה הזו

חנוכת בית כנסת אהבת ישראל. צילום: מאיר אלמלם

בית כנסת קהילתי חדש נחנך בקרית מוצקין

בית הכנסת הקהילתי "אהבת ישראל" על שם הבבא סאלי זצ"ל, נחנך השבוע בקרית מוצקין בעלות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *