בית / קריות / ספורט קריות / כדוריד ליגת העל: מוצקין מרשימה במשחקי ההכנה

כדוריד ליגת העל: מוצקין מרשימה במשחקי ההכנה

מכבי קרית מוצקין הביסה השבוע במשחק אימון את קבוצת הצמרת בני הרצליה  בתוצאה 16:25. הזר החדש וליקו מילושביץ' הצטיין, גם ברק עמר בלט. קבוצת הכדוריד של מכבי קרית מוצקין מרשימה במשחקי אימון. הקבוצה ניצחה השבוע את קבוצת הצמרת בני הרצליה בתוצאה 16:25. הזר הסרבי החדש בוליקו מילושביץ' כבש 7 שערים והרשים. עושה רושם שהציפיות המוקדמות מהשחקן היו נכונות ומוצקין ביצעה עסקה טובה. עוד כבשו למוצקין: ברק עמר 6 שערים, איגור ראדוייביץ' 4, טונדיי עבדול-ראשיד 3, איתי גושן 2 מתן בלטיטר, אריה אוחיון וסרגיי נוסקוב 1 כ"א.

יו"ר מכבי מוצקין, פיני ליבוביץ: "התרשמתי מאוד ממילושביץ', אם לא הייתי מתרשם לא הייתי מביא אותו לקבוצה, אני מקווה שימשיך כך. הוא כבש 7 שערים זה יפה, אבל צריך לזכור שזה משחק ראשון. גם ברק עמר שכבש 6 שערים הצטיין במשחק. הקבוצה עדין לא הציגה את היכולות שהיא צריכה להציג עם ההרכב הקיים. אין ספק שיש התקדמות מהמשחק הקודם מול נבחרת העתודה".

ברק עמר (צילום: איסר רביץ)
נתן בראש להרצליה. ברק עמר (צילום: איסר רביץ)

היום תחל מוצקין את העונה באופן רשמי במשחק חוץ נגד הפועל קרית אונו במסגרת משחקי גביע איגוד השופטים. לייבוביץ: "אנחנו יוצאים למשחק בקרית אונו שהתחזקה השנה בזר נוסף, טוב יותר מהזר הקודם, ובנוסף התחזקה עם מקשר מצוין, גילי יעקב. קרית אונו היא קבוצה לא קלה, מחכה לנו משחק קשה. גביע האיגוד זה עדין לא ליגה, בסה"כ משמש כמשחק הכנה לקראת הליגה. במשחק הליגה הראשון נשחק נגד רחובות בחוץ. רחובות היא קבוצה שעשתה השנה מהפכה. הקבוצה החליפה מאמן, החליפה זר, קבוצה חדשה לגמרי. מבחנתי, רחובות היא תעלומה, זה יכול להוות יתרון וחיסרון מבחינתנו".

כתב: עמית שר

בדוק גם

yam 01

מי יהיה אלוף סבב קרית ים?

48 גולשים השתתפו לפני שבועיים בתחרות סאפ בחוף קרית ים, תחרות שנייה מתוך חמש. הסבב יסתיים ב-16.6.18

בומה ברח"ד (צילום: פרטי)

ראש בראש: מזוז נבחר ליו"ר הבית היהודי, ברח"ד יתמודד ברשימה עצמאית

הפיכה בסניף הבית היהודי בקרית מוצקין. חבר מועצת העיר, נחום מזוז נבחר ליושב ראש הסניף …

תגובה אחת

  1. איזה כיעור של הטבע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *