בית / קריות / ספורט קריות / כדוריד ליגת העל: הפגרה לא באה להם טוב

כדוריד ליגת העל: הפגרה לא באה להם טוב

קבוצת א.כ. נס ציונה זכתה מתחילת העונה בליגת העל בכדוריד בשתי נקודות בלבד בשבעה משחקים. אתמול (שלישי) הכפילה נס ציונה את מאזנה במשחק השלמה בהיכל גושן כשגברה על מכבי מוצקין בתוצאה 26:27. סנסציה גדולה ויש סיבה. מכבי מוצקין משלמת את מחיר הספסל הקצר. למעשה יש לקבוצה שמונה שחקנים בכירים שהעומס מתחלק ביניהם ועוד שמונה שחקנים, כולם צעירים, שזוכים לדקות משחק מועטות, בעיקר בגרבג' טיים – כשהמשחקים מוכרעים מוקדם. במצב זה כששחקן אחד יוצא מהרוטציה והעומס נופל על שבעה שחקנים זו בעיה, כשמדובר בכוכב הקבוצה זה יותר מבעיה, זו קטסטרופה. זה מה שקרה למכבי מוצקין.

ברק עמר
כבש 7 נקודות. ברק עמר (צילום: נחום סגל)

בשבוע שעבר דיווחנו לכם על פציעתו של הזר המצוין, דושאן בוזוליאק, בקרסולו באימון הקבוצה לפני שבועיים. במוצקין קיוו שעד המשחק ביום שלישי הוא יוכל לחזור לשחק, אך התברר כי הפציעה חמורה ובזוליאק, שאומנם ישב על הספסל לבוש במדי הקבוצה, לא שיחק, למעשה הוא דידה על רגלו ולא ברור למה הוא התלבש.

במצב זה, ובעיקר בגלל הספסל הדליל, יחסי הכוחות בין הקבוצות שנטו מראש בצורה ברורה לביאליק השתנו לחלוטין, מה עוד שהקבוצה נסוגה לאחרונה מכושרה הטוב, בין השאר בגלל הפגרה הארוכה שנכפתה עליה בגלל דחיית שני משחקי ליגה.

המשחק נגד נס ציונה היה שקול לכל אורכו. פרט לפתיחה כשמוצקין הובילה 0:3 (נס ציונה השוותה מיד). שמונה דקות וארבעים שניות לסיום המשחק העלה הקיצוני ברק עמר את מוצקין ליתרון 19:22, בשלב זה היה נדמה שמוצקין שועטת לניצחון. אבל סדרת טעויות של שחקני מוצקין, שנבעו בין השאר מעייפות רבה (ולדי קופמן קרס), והחלטה של מאמן נס ציונה להחליף את השוער הראשון עם השוער השני שנתן הצגה, גרמו למהפך ובסיום נס ציונה ניצחה בתוצאה 26:27 וחגגה בהיכל כאילו זכתה בגביע המדינה.

כבשו למוצקין: ולדי קופמן וברק עמר (המצוינים) 7 כ"א, איגור ראדוייבץ' 5, מירלם באצ'רוביץ' וישראל פישר 3 כ"א ומאור אפוטה 3. היום (שישי) בשעה 16:30 תארח מוצקין את א.ס. סביון שמדורגת במקום התשיעי עם ארבע נקודות. שאלת השאלות היא האם בוזוליאק יהיה כשיר. כפי שהוא נראה ביום שלישי כלל לא בטוח.

 

בדוק גם

רועי עובד קשה, אני בטוח שתהיה למוצקין קבוצה איכותית מאוד. מטלון ופרל צילום: דורון גולן

נועם מטלון וגל טסלר חתמו במוצקין

הנהלת מוצקין והמאמן רועי פרל אמרו אחרי תום העונה הקודמת שהמטרה שלהם להחתים קודם כל את נועם מטלון. הם הצליחו, מטלון חתם לשנתיים. ביחד איתו מצטרף לקבוצה גל טסלר ששיחק ברעננה

לא ניתן לשום זבוב בבקבוק להפריע לנו".

סקר מציג: צורי עם תמיכה של 63 אחוז בקרב תושבי קרית מוצקין

קרית מוצקין, נכון להיום, היא הרשות המקומית היחידה שבה צפויה מערכת בחירות לראשות העירייה בין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *