בית / קריות / ספורט קריות / כדוריד ליגה ארצית: מוצקין הדהימה את רחובות 2

כדוריד ליגה ארצית: מוצקין הדהימה את רחובות 2

עושה רושם שהעונה השנייה של קבוצת הבת של מכבי מוצקין כדוריד, שנקראת מכבי מוצקין 2, תהיה הרבה יותר מוצלחת מהעונה הקודמת. כזכור, בעונה שעברה החליטה הנהלת מכבי מוצקין להקים קבוצת בת שתשחק בליגה הארצית-הליגה השלישית, ותהווה עתודה לקבוצה הבכירה של המועדון שמשחקת בליגת העל.

יש לציין שהצעד הזה לא מצא חן בעיני חברי הנהלת הקרייתים שראו בהקמת קבוצה זו פגיעה קשה בקבוצתם. העונה הראשונה של הקבוצה לא הייתה משהו, בלשון המעטה. הקבוצה שהייתה מורכבת משחקנים צעירים וותיקים לא בלטה בליגה השלישית, אבל היא שמרה על מסגרת.

מכבי מוצקין 2
אחרי שהדהימו את רחובות מגיע להם תמונה. מכבי מוצקין 2 (צילום: מאור קורן)

העונה, לפחות על פי משחק הפתיחה, משחק גביע במסגרת משחקי גביע האיגוד לקבוצות הליגה הלאומית והליגה הארצית ע"ש ישראל ברנר, מוצקין תהיה טובה מזו שהייתה בעונה שעברה. חניכיו של המאמן רונן דיילס ארחו במוצאי שבת בהיכל גושן את מכבי רחובות 2 מהליגה הלאומית והדהימו כשניצחו 23:24, לאחר משחק שקול ומותח. בשורות מוצקין בלט השוער עידו מנדלברג.

בשלב הבא תפגוש מוצקין 2 את מכבי רעננה, עד לפני שנתיים קבוצת ליגת העל שצנחה מאז לליגה הארצית, אבל עדיין נחשבת פייבוריטית במשחק זה.

בדוק גם

רועי עובד קשה, אני בטוח שתהיה למוצקין קבוצה איכותית מאוד. מטלון ופרל צילום: דורון גולן

נועם מטלון וגל טסלר חתמו במוצקין

הנהלת מוצקין והמאמן רועי פרל אמרו אחרי תום העונה הקודמת שהמטרה שלהם להחתים קודם כל את נועם מטלון. הם הצליחו, מטלון חתם לשנתיים. ביחד איתו מצטרף לקבוצה גל טסלר ששיחק ברעננה

לא ניתן לשום זבוב בבקבוק להפריע לנו".

סקר מציג: צורי עם תמיכה של 63 אחוז בקרב תושבי קרית מוצקין

קרית מוצקין, נכון להיום, היא הרשות המקומית היחידה שבה צפויה מערכת בחירות לראשות העירייה בין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *