מבזקים
בית / קריות / ספורט קריות / כדוריד ליגה ארצית: מוצקין הדהימה את רחובות 2

כדוריד ליגה ארצית: מוצקין הדהימה את רחובות 2

עושה רושם שהעונה השנייה של קבוצת הבת של מכבי מוצקין כדוריד, שנקראת מכבי מוצקין 2, תהיה הרבה יותר מוצלחת מהעונה הקודמת. כזכור, בעונה שעברה החליטה הנהלת מכבי מוצקין להקים קבוצת בת שתשחק בליגה הארצית-הליגה השלישית, ותהווה עתודה לקבוצה הבכירה של המועדון שמשחקת בליגת העל.

יש לציין שהצעד הזה לא מצא חן בעיני חברי הנהלת הקרייתים שראו בהקמת קבוצה זו פגיעה קשה בקבוצתם. העונה הראשונה של הקבוצה לא הייתה משהו, בלשון המעטה. הקבוצה שהייתה מורכבת משחקנים צעירים וותיקים לא בלטה בליגה השלישית, אבל היא שמרה על מסגרת.

מכבי מוצקין 2
אחרי שהדהימו את רחובות מגיע להם תמונה. מכבי מוצקין 2 (צילום: מאור קורן)

העונה, לפחות על פי משחק הפתיחה, משחק גביע במסגרת משחקי גביע האיגוד לקבוצות הליגה הלאומית והליגה הארצית ע"ש ישראל ברנר, מוצקין תהיה טובה מזו שהייתה בעונה שעברה. חניכיו של המאמן רונן דיילס ארחו במוצאי שבת בהיכל גושן את מכבי רחובות 2 מהליגה הלאומית והדהימו כשניצחו 23:24, לאחר משחק שקול ומותח. בשורות מוצקין בלט השוער עידו מנדלברג.

בשלב הבא תפגוש מוצקין 2 את מכבי רעננה, עד לפני שנתיים קבוצת ליגת העל שצנחה מאז לליגה הארצית, אבל עדיין נחשבת פייבוריטית במשחק זה.

בדוק גם

assaf 02

קלינגריזם

כולם מדברים, בצדק, על האופי שקלינגר הכניס בשחקנים שלו ובמועדון. זה שינוי מוחלט מכל השנים הקודמות שניתן לייחס קודם כל למאמן שידוע ביכולת שלו להגיע לשחקנים. אין ספק שהמאמן הוא האיש החזק במועדון כיום והסיבה החשובה ביותר להצלחה של העונה הזו

חנוכת בית כנסת אהבת ישראל. צילום: מאיר אלמלם

בית כנסת קהילתי חדש נחנך בקרית מוצקין

בית הכנסת הקהילתי "אהבת ישראל" על שם הבבא סאלי זצ"ל, נחנך השבוע בקרית מוצקין בעלות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *