בית / קריות / פנאי קריות / זמן דורין

זמן דורין

"אתה לא מבין איך אני מרגישה עכשיו. אין לי מילים", אמרה דורין יאני למנטור מוש בן ארי כשסיימה את השיר Wildest Moments. מאחורי הקלעים חיכו לה בני משפחה, אמה שושי ואחותה חן יאני, הדוגמנית, המוזיקאית והשחקנית. יאני, בת 21, מתגוררת בקרית מוצקין עם הוריה. היא מורגלת באור הזרקורים בעיקר בעקבות הקריירה של אחותה שהחלה לדגמן בגיל צעיר מאוד. אחר מכן הופיעה בסרטים ובשנה שעברה גילתה גם את כשרונה המוזיקלי והפכה לסולנית של להקת המחשפות המיתולוגית. חן ודורין כלל לא דומות, זר לא יידע כי הן אחיות.

קאוורים בגיל 16
יאני מספרת כי כבר בגיל 14 גילתה את היכולות הווקאליות שלה. "חברה שלי אמרה לי יום אחד בנחישות: 'דורין אנחנו חייבות ללמוד לנגן על גיטרה'", היא מספרת, "לאט לאט גיליתי שאני מצליחה לשיר. לא ידעתי איך אני שרה- טוב או לא, אז הייתי משמיעה את השירים לאחים שלי ולמשפחה והם היו מתקנים אותי או מלמדים אותי כל מיני דברים כדי שאשמע יותר טוב".

מפה הדרך כבר נסללה. יאני נרשמה ללימודי מוזיקה בקרית מוצקין. "נכנסתי לשיעור והמורה שאל אותי 'איך זה להגיע לשיעור ראשון על גיטרה ומה כבר הספקת?'. עניתי לו שהתחלתי לנגן לפני כמה חודשים באינטנסיביות ושכבר הצלחתי לכתוב שיר. התחלתי לנגן לו כולי מפוחדת, הוא פתאום חייך ויצא מהחדר. לא הבנתי מה קרה. אחרי כמה דקות הוא חזר עם המנהל של בית ספר למוזיקה ואמר לו: 'היא כוכבת'".

הכתבה המורחבת מחר "בהד הקריות"

בדוק גם

שרית שלח. צילום: דורון גולן

הקרייתים: ציירת עם אופי

שרית שלח מקרית ביאליק לא יכולה לשבת בחוסר מעש. שלח, אם לארבעה וסבתא לארבעה, היא …

"אני צריך להתחבר לאדם במחשבה, ברגש או באנרגיה". טרן דורון גולן

זה כל הקסם

כשיובל טרן מקרית מוצקין הגיע למיונים בצה"ל, הוא הצליח להמם את הבוחנים, עד כדי כך שבמיוחד בשבילו פתחו את התקן "קורא מחשבות צה"לי". הוא נולד למשפחה של קוסמים, אבל לקח את הכישרון לכיוון אחר לגמרי. השירות הצבאי שלו כולל בעיקר הופעות בפני חיילים, מצפון ועד דרום, והחלום הגדול שלו – לכבוש את לאס וגאס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *