יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / קריות / קרית מוצקין / והפרחים? לחיים!

והפרחים? לחיים!

שרל'ה שרון, חיים ודפנה צורי
ל"ג בעומר מוצקין. שרל'ה שרון, חיים ודפנה צורי (צילום: דוברות העירייה)

אתמול (ראשון) יזמה  עיריית קרית מוצקין מדורת ל"ג בעומר עירונית מרכזית אחת לכלל התושבים. מאות אנשים הגיעו לערב שירה בציבור בהנחייתה של שרהל'ה שרון.
המדורה, מהגדולות בקריות התקיימה בסמוך לשכונת משכנות אמנים. ראש העירייה חיים צורי הסתובב בין האורחים וחילק קרטיבים לילדים, קפה שחור למבוגרים ותפוחי אדמה לכולם.

שרהל'ה שרון, שהיתה אמונה על הפן האומנותי שיתפה את הקהל בשירי ארץ ישראל, והקהל , לא נשאר לעמוד על הרגליים, אלא פצח גם כן בשירים וריקודים. גולת הערב היתה בשיר יומולדת שהקדישה שרון לצורי לכבוד יום הולדתו ה-69 שחל השבוע. צורי אף עלה לשיר איתה יחד עם אשתו דפנה את "פרחים בקנה". שרהל'ה שהיתה ערנית לכיתות השונות ולילדים אף העלתה הורים וילדים לשיר עמה. למחרת האירוע העלו ברשות סרטון מדליק שמתעד את שרון וצורי עם הילדים והמשפחות. לייק לשרהל'ה.

כתב: הראל פלג

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

ציקי אבישר מכריז על התמודדות לראשות קרית מוצקין. צילום: דורון גולן

וועדת הבחירות האזורית על עתירתו של ציקי אבישר: "נטפל לזוטי דברים"

עיריית קרית מוצקין וציקי אבישר ממשיכים להיפגש באולם ועדת הבחירות האזורית והפעם בעקבות עתירתו של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *