יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / נדל"ן קריות / הקריתים עוברים למגדלים

הקריתים עוברים למגדלים

 

מגדל היוקרה HI בקרית מוצקין (הדמיה ארקריאייטיב)
מגדל היוקרה HI בקרית מוצקין (הדמיה ארקריאייטיב)

חברות הבנייה  אלמוגים ויוסי אברהמי וחברת היילנד המשווקת את הפרויקט HI בקרית מוצקין מדווחות כי מגדל היוקרה של הקריות, זוכה לביקוש רב ורוב רוכשי הדירות בפרויקט, הם משפרי דיור מהקריות, בעיקר מקרית מוצקין ומקרית ביאליק. יצוין כי הדירות המזרחיות במגדל מוצעות למכירה החל מ- 1.41 מיליון שקלים.

החברות הבונות ומשווקות את המגדל, מקיימות בימים אלה מבצע מכירות מיוחד, במסגרתו, ניתנת הלוואת קבלן מיוחדת למשך שנתיים ב-0 אחוזי ריבית, בכפוף לאישור הבנק. המבצע מיועד למעוניינים לרכוש דירה במגדל היוקרה של הקריות ולהמתין עם מכירת הדירה הנוכחית שבבעלותם, עד סמוך לקראת האכלוס של הדירה החדשה.

המגדל יכלול 24 קומות ויציע 94 יחידות דיור מרווחות, בנות 5 ו-6 חדרים עם מרפסות פנוראמיות. לדברי היזמים, מטרת הפרויקט, היא להביא את הסטנדרט של מגורי היוקרה בתל אביב לקרית מוצקין. המגדל, אמור להיות על פי התכנון, יצירת אמנות אדריכלית פורצת דרך, תוך שילוב של מיקום מושלם, בקצה שכונת נווה גנים, עם תפיסת מגורים חדשנית.

במגדל נמכרות דירות 5 חדרים ו-6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. דירות 5 חדרים, על שטח של כ- 119.5 -112 מ"ר, מרפסת של כ-12 מ"ר מרפסת ואדנית של כ-10 מ"ר. דירות 6 חדרים, על שטח של כ-134 מ"ר, מרפסת על שטח של כ-12 מ"ר ואדנית של כ-10 מ"ר. מיני פנטהאוזים, על שטח של כ-114-143 מ"ר ומרפסת על שטח של כ-24 מ"ר. פנטהאוזים, על שטח של כ-184 מ"ר ומרפסת על שטח של כ-54 מ"ר.

לכל דירה מוצמדת חניה ומחסן. במגדל, לובי כניסה מפואר בעיצוב יוקרתי שילוב אבן שיש. מערכת אבטחה בוידאו מהסמארטפון ומערך חניות אמריקאיות. מחירי הדירות, החל מ-1.49 מיליון שקלים.

דיירי המגדל יוכלו ליהנות מלאונג' שיוקם בקומה ה-24 שיעוצב כחלל פתוח באווירה בינלאומית, בדומה למועדוני הלאונג' היוקרתיים בעולם ויכלול, קירות מסך ואזורי תצפית לעבר הכרמל והים, כורסאות מרגוע לרגעים מתוקים של שלווה וכורסאות עיסוי לפינוק אמתי, בר ומטבחון, תאורה מיוחדת ליצירת אווירה ייחודית בלילות ומערכת סאונד איכותית המשדרת מוזיקה מרגיעה.

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

ציקי אבישר מכריז על התמודדות לראשות קרית מוצקין. צילום: דורון גולן

וועדת הבחירות האזורית על עתירתו של ציקי אבישר: "נטפל לזוטי דברים"

עיריית קרית מוצקין וציקי אבישר ממשיכים להיפגש באולם ועדת הבחירות האזורית והפעם בעקבות עתירתו של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *