בית / בחירות מקומיות 2013 / מתמודדים למועצת עיר / אבי רוטמן: פתרונות בכל התחומים

אבי רוטמן: פתרונות בכל התחומים

אבי רוטמן (צילום: עצמי)
אבי רוטמן (צילום: עצמי)

סיעה: "מוצקין של כולנו"

מי אני: אבי רוטמן, תושב קרית מוצקין זה 33 שנים, אב לשלושה ילדים וסב לשלושה נכדים, יו"ר סיעת מוצקין של כולנו. עובד כמנהל בכיר בחברה ביטחונית. שירת בחיל הים כמפקד ספינת קרב והוביל את פקודיו בעשרות מבצעים. ב-15 השנים האחרונות מתנדב במועצת העיר קרית מוצקין ופועל לשיפור איכות החיים והסביבה בעיר. משמש חבר דירקטוריון בחברה הכלכלית של העיר וחבר בוועדות חינוך, תחבורה, איכות סביבה ומכרזים.

למה דווקא אני: "אני מביא איתי יושרה, ניסיון רב ומצע מפורט ורציני, המציע פתרונות לכל התושבים בנושאים החשובים ביותר, בהם חינוך, איכות סביבה, ארנונה, חנייה, דיור מוגן לגמלאים, ספורט לנוער ועוד. כמו כן, מאחורי שורה ארוכה של פעולות והישגים בשיפור איכות החיים והסביבה בקרית מוצקין".

מה אני מציע: "שינוי ושיפור אמיתיים בתחומים הדרושים וההכרחיים, בין היתר תוכנית מפורטת לשיפור מצב החינוך בעיר, הקמת קיר אקוסטי לאורך מסילת הרכבת ולאורך כביש 4 בדרך עכו, תוכנית להפחתת תשלומי הארנונה ושיפור מצב החנייה, פתיחת מגרשי הספורט בשעות אחר הצהריים להנאתם בני הנוער, הקמת בית דיור מוגן איכותי ולא יקר לרווחת הגמלאים ועוד".

בדוק גם

mozkinsal 01

עוד הפסד אכזרי למכבי קרית מוצקין

קבוצת הכדורסל של מכבי קרית מוצקין משלמת את מחיר הפציעות של שחקניה. גם השבוע נוצחה הקבוצה בשניות האחרונות מול קבוצת צמרת - הפועל באר שבע 83:80. למזלה, כל קבוצות התחתית נוצחו גם כן

ישראל כץ וחיים צורי. צילום: דוברות העירייה

צורי נפגש עם השר ישראל כץ כדי לגבש פתרון לבעיות התחבורה בעיר

ראש עיריית קרית מוצקין, חיים צורי, נפגש בשבוע שעבר עם שר התחבורה ישראל כץ וסיכם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *