מבזקים
בית / קריות / ספורט קריות / רבין קרית ים אלופת המחוז בכדורשת

רבין קרית ים אלופת המחוז בכדורשת

18 נבחרות בתי ספר ממחוז חיפה השתתפו בשבועיים הקודמים באליפות המחוז לבתי ספר תיכוניים בכדורשת בנות. 18 הנבחרות חולקו לשישה בתים ובתום השלב הראשון עלו אלופות הבתים לשלב השני. בין שש האלופות בלטו שלושה בתי ספר מהקריות: רבין קרית ים, אורט קרית ביאליק ותיכון קרית חיים. השלימו את העולות לחצי הגמר קרית החינוך עתיד דאלית אל-כרמל, תיכון נשר ורעות חיפה.

בשלב חצי הגמר הפתיעו בנות דאלית אל כרמל את אורט ביאליק וניצחו 1:2. בהמשך גברה המנצחת על תיכון קרית חיים 0:2 והבטיחה את עלייתה לגמר. אורט ביאליק, שניצחה את תיכון קרית חיים 0:2 סיימה במקום השני בבית ועלתה למשחקי הדרוג 4-3. בבית השני גברה נבחרת רבין קרית ים על רעות 1:2 ותיכון נשר 0:2.

במשחקי הדרוג גברה רבין קרית ים על דאלית אל-כרמל 0:2 וזכתה באליפות. דאלית אל כרמל סיימה במקום השני. אורט ביאליק גברה על תיכון נשר 0:2 ודורגה במקום השלישי ותיכון קרית חיים גברה על רעות וסיימה במקום החמישי.

שלוש הנבחרות הראשונות. משמאל (בוורוד) אורט ביאליק, רבין קרית ים (בצהוה) ועתיד דאלית אל-כרמל     צילום: עינת אהרון
שלוש הנבחרות הראשונות. משמאל (בוורוד) אורט ביאליק, רבין קרית ים (בצהוה) ועתיד דאלית אל-כרמל צילום: עינת אהרון

פרט פיקנטי, בתוך שלוש הקבוצות שזכו במקומות הראשונים היה קשר משפחתי. ברוך גליצקי, רכז החינוך הגופני ברבין קרית ים נשוי לאורנה גליצקי, אחת משתי המורות/מאמנות של אורט קרית ביאליק. המורה השנייה רותי רביץ נשואה לאיסררביץ, שמשמש בתפקיד רכז החינוך הגופני בקרית החינוך עתיד דאלית אל-כרמל.

את נבחרת רבין ייצגו: מעיין אבנעים, חוסן קמחי, אופק בנאבו, קורל אוחנה, עדן בוקסר, ליז גרשנזון, עדי צור, סיון קולטגין, אלינה וורוביוב, צליל פז ודריה פורמן. אימנה את הקבוצה המורה לחינוך גופני סיגל שדה.

בנבחרת אורט ביאליק שיחקו: אור הלפרין, דניאל ריסקין, גלי שדה, שי שלמה, גל פולק, מרגו מונוסוב, זוהר אזרזר, גל ברזני ולירז אברהם.

 

בדוק גם

נתיב ים (הדמיה: וויופוינט)

נתיב פיתוח קיבלה טופס אכלוס למגדל הראשון בקרית ים

קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן, המקימה את פרויקט "נתיב ים" בקרית ים, הכולל בשלב א' שני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *