יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / קריות / חדשות קריות / קרית ים: שדה ראייה חסום מסכן את הנהגים

קרית ים: שדה ראייה חסום מסכן את הנהגים

שדה ראיה חסום בקרית ים
שדה ראיה חסום בקרית ים צילום: עמותת אור ירוק

עמותת אור ירוק מדווחת  על שדה ראייה חסום בקרית ים. על פי הפניה שהתקבלה, ברחוב רוברט סולד בקרית ים, ישנו מעגל תנועה, בו שדה ראייה חסום לנהגים המגיעים לכיכר וכן לנהגים הנוהגים בכיכר. הסיבה לכך היא, כי ישנו שיח של צמחי נוי לפני הכיכר, המסתיר לנהגים המגיעים לכיכר את הנהגים הנמצאים בו. בנוסף, השיח לא מאפשר לנהגים שעושים דרכם בכיר, לראות את המכוניות שמגיעות אליו.

המשמעות היא, שהנהגים מתקשים לתת זכות קדימה כנדרש מבלי להיכנס לכיכר בצורה מסוכנת כך שישנה סכנה של תאונת חזית צד בכל פעם שרכב מגיע לכיכר. על הרשות המקומית לוודא כי עצמים דוממים המוצבים ברחובות ובכבישים כמו עמודי תאורה, עמודי חשמל, תמרורים וצמחי נוי אינם מפריעים לתנועה ואינם מסכנים את חייהם של התושבים.

במסגרת פעילותה למען בטיחות התושבים, מקבלת עמותת אור ירוק התראות מתושבים בכל רחבי הארץ על מפגעי בטיחות המסכנים את חייהם.  מעמותת אור ירוק נמסר בתגובה: "על הרשויות המקומיות לוודא כי עצמים דוממים המוצבים ברחובות ובכבישים כמו עמודי תאורה, עמודי חשמל, תמרורים וצמחי נוי, אינם מפריעים לתנועה ואינם מסכנים את חייהם של התושבים. חסימת שדה הראייה של הנהגים, עלולה לגרום לתאונה קטלנית".

מעיריית קרית ים נמסר בתגובה: "המפגע נבדק לעומק ובמקום לא נמצא שום מפגע. אגף הגינון והתחזוקה בעירייה ישמחו לפגוש במקום גם את נציגי אור ירוק כדי להציג בפניהם עובדה זו  בדרך בלתי אמצעית".

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *