בית / קריות / חדשות קריות / קרית ים: שדה ראייה חסום מסכן את הנהגים

קרית ים: שדה ראייה חסום מסכן את הנהגים

שדה ראיה חסום בקרית ים
שדה ראיה חסום בקרית ים צילום: עמותת אור ירוק

עמותת אור ירוק מדווחת  על שדה ראייה חסום בקרית ים. על פי הפניה שהתקבלה, ברחוב רוברט סולד בקרית ים, ישנו מעגל תנועה, בו שדה ראייה חסום לנהגים המגיעים לכיכר וכן לנהגים הנוהגים בכיכר. הסיבה לכך היא, כי ישנו שיח של צמחי נוי לפני הכיכר, המסתיר לנהגים המגיעים לכיכר את הנהגים הנמצאים בו. בנוסף, השיח לא מאפשר לנהגים שעושים דרכם בכיר, לראות את המכוניות שמגיעות אליו.

המשמעות היא, שהנהגים מתקשים לתת זכות קדימה כנדרש מבלי להיכנס לכיכר בצורה מסוכנת כך שישנה סכנה של תאונת חזית צד בכל פעם שרכב מגיע לכיכר. על הרשות המקומית לוודא כי עצמים דוממים המוצבים ברחובות ובכבישים כמו עמודי תאורה, עמודי חשמל, תמרורים וצמחי נוי אינם מפריעים לתנועה ואינם מסכנים את חייהם של התושבים.

במסגרת פעילותה למען בטיחות התושבים, מקבלת עמותת אור ירוק התראות מתושבים בכל רחבי הארץ על מפגעי בטיחות המסכנים את חייהם.  מעמותת אור ירוק נמסר בתגובה: "על הרשויות המקומיות לוודא כי עצמים דוממים המוצבים ברחובות ובכבישים כמו עמודי תאורה, עמודי חשמל, תמרורים וצמחי נוי, אינם מפריעים לתנועה ואינם מסכנים את חייהם של התושבים. חסימת שדה הראייה של הנהגים, עלולה לגרום לתאונה קטלנית".

מעיריית קרית ים נמסר בתגובה: "המפגע נבדק לעומק ובמקום לא נמצא שום מפגע. אגף הגינון והתחזוקה בעירייה ישמחו לפגוש במקום גם את נציגי אור ירוק כדי להציג בפניהם עובדה זו  בדרך בלתי אמצעית".

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *