בית / קריות / נדל"ן קריות / פרויקט פינוי בינוי הושק בקרית ים

פרויקט פינוי בינוי הושק בקרית ים

בסוף השבוע הושק בקריית ים פרויקט בינוי פינוי במסגרתו מבקשת החברה הקבלנית "יהודה לוי" לשדרג מאות יחידות דיור לאורך שדרות ירושלים מכיכר המנורה ועד רחוב צה"ל ולהגדיל את מספר הדירות שבמבנים אלה כיום.

החברה הקבלנית שמוציאה לפועל את המיזם פועלת בימים אלה גם ברחוב מחל שבקריית חיים ושם כבר יצא הפרויקט לדרך לאחר שכל בעלי הבתים במקום הסכימו להצטרף אליו. ראש העירייה, דוד אבן צור, אשר הוזמן לטקס ההשקה ציין כי למרות שהמדובר במיזם פרטי ולא ציבורי הוא מברך על כל יוזמה כזו המביאה לעיר התחדשות עירונית  לדבריו "מתחם פינוי ובינוי בקריית ים ג' מהווה חולייה נוספת בתהליך ההתחדשות העירונית של קריית ים וחוליה ראשונה בתהליך ההתחדשות אותו אנו מובילים בקריית ים. "

רבה הראשי של קריית ים הרב יוסף הלוי אברקי אשר השתתף אף הוא בטקס אמר " אנו שמחים לקחת חלק בתחילתו של הפרויקט לחידוש קריית ים, ולהיות היא העיר המובילה באזור בהתחדשות עירונית ואני מברך את העוסקים בפרויקט בהצלחתו".

יזם הפרויקט יהודה לוי ציין בדבריו כי  זהו המבנה הראשון מבין עשרות מבנים שייבנו במסגרת תכנית ההתחדשות   לאורך שדרות ההסתדרות  הוא גם הבטיח כי במקביל תזכה השכונה לשיפוץ יסודי החל מטיפוח החצרות, הגדלת מספר מקומות החנייה של הדיירים, פיתוח הגנים הציבוריים ושדרוגם של המגרשים ומתקני המשחק.

 

בדוק גם

IMG-20180607-WA0045

אלון סיסו חוגג

בשעה זו חוגגים עו״ד אלון סיסו ורעייתו ורד מקרית ים, בת מצווש' לבתם תהל באולמי …

_DSC9430AAA_copy

מטבחי אלומיניום להמונים

עולם חדש של מטבחים נפתח בישראל בזכות מטבחי אלומיניו מקבוצת אסרף דובמן. לראשונה חברה ישראלית יצרה פיתוח מעולם ההייטק המתאים לחתכים שונים באוכלוסייה, בחשיבה יצירתית שתוביל את שוק מטבחי האלומיניום למהפך

תגובה אחת

  1. יוסף האוסף

    לפני פרוייקט פינוי בינוי עושים סדר בתכולת הדירה ומרווחים כסף על הפריטים שאין בהם עוד צורך. רוב האנשים לא יודעים אבל בחלק גדול מהמקרים חלק מתכולת הדירה שנשאר מאחור כולל פריטי אספנות בעלי ערך כספי משמעותי. הדבר נכון בעיקר כשמדובר על מעבר של אנשים מבוגרים לדירות קטנות יותר או בתי אבות. אם בתכולת הדירה יש ספרים ישנים, תקליטים, מסמכים עתיקים, פריטי יודאיקה או כל פריט משנות החמישים, יש מצב שהם שווים לא מעט כסף. חפשו בגוגל "פינוי דירה יוסף האוסף" וקבלו מאמר שיסביר לכם איך להעריך באופן עצמאי את תכולת הדירה שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *