בית / קריות / חדשות קריות / פארק זבולון בקרית ים ייקרא על שמו של אריק איינשטיין

פארק זבולון בקרית ים ייקרא על שמו של אריק איינשטיין

מיד עם היודע אמש (שלישי) על מותו של אריק איינשטיין בגיל 74, החליט ראש עיריית קרית ים דוד אבן צור, להסב את שמו של הפארק העירוני – פארק זבולון על שמו של הזמר הלאומי.

אבן צור שיתף בהחלטה את חבריו בפייסבוק, שם סיפר על תחושותיו וכתב בין השאר: "יום עצוב היום הזה, יום של זיכרונות, מצד אחד ואהבה גדולה מצד שני לאיש, יוצר ובעיקר אדם שהיה ויישאר פה לעולם בכל מקום ובכל לב. קרית ים מבכה היום, ביחד עם כולם את אריק איינשטיין, שהיה באמת האריה שביוצרים ובאמנים שלנו. אני באופן אישי מתכוון לעשות דבר מה נוסף ולהביא למועצת העיר הקרובה הצעה להסב את שמו של הפארק העירוני שלנו, פארק זבולון, על שמו של אריק. אני בטוח שמועצת העיר תאשר זאת פה אחד ובדרך זו נבטיח שאריק איינשטיין ימשיך להיות אתנו לעד בכל אירוע עירוני וקהילתי  כפי שראוי לו".

עוד ציין אבן צור, כי אין מתאים מאריק איינשטיין לפאר את שמו של הפארק, בו מקיימת העיר את כל אירועי התרבות המרכזיים שלה.

פארק זבולון (צילום: גיל קורן)
פארק זבולון (צילום: גיל קורן)

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *