יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / חדשות קריות / פארק זבולון בקרית ים ייקרא על שמו של אריק איינשטיין

פארק זבולון בקרית ים ייקרא על שמו של אריק איינשטיין

מיד עם היודע אמש (שלישי) על מותו של אריק איינשטיין בגיל 74, החליט ראש עיריית קרית ים דוד אבן צור, להסב את שמו של הפארק העירוני – פארק זבולון על שמו של הזמר הלאומי.

אבן צור שיתף בהחלטה את חבריו בפייסבוק, שם סיפר על תחושותיו וכתב בין השאר: "יום עצוב היום הזה, יום של זיכרונות, מצד אחד ואהבה גדולה מצד שני לאיש, יוצר ובעיקר אדם שהיה ויישאר פה לעולם בכל מקום ובכל לב. קרית ים מבכה היום, ביחד עם כולם את אריק איינשטיין, שהיה באמת האריה שביוצרים ובאמנים שלנו. אני באופן אישי מתכוון לעשות דבר מה נוסף ולהביא למועצת העיר הקרובה הצעה להסב את שמו של הפארק העירוני שלנו, פארק זבולון, על שמו של אריק. אני בטוח שמועצת העיר תאשר זאת פה אחד ובדרך זו נבטיח שאריק איינשטיין ימשיך להיות אתנו לעד בכל אירוע עירוני וקהילתי  כפי שראוי לו".

עוד ציין אבן צור, כי אין מתאים מאריק איינשטיין לפאר את שמו של הפארק, בו מקיימת העיר את כל אירועי התרבות המרכזיים שלה.

פארק זבולון (צילום: גיל קורן)
פארק זבולון (צילום: גיל קורן)

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *