יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / קריות / ספורט קריות / פארק הגלגליות מחפש שם

פארק הגלגליות מחפש שם

פארק הגלגיליות של קריית ים עומד לפני סיום הקמתו והוא עתיד להיפתח בפני חובבי הספורט האתגרי בימים הקרובים לצורך הרצה. בימים אלה משלימה החברה המקימה את מתקני הגלישה והרמפות המיוחדות את עבודתה ומרבית המתקנים כבר הורכבו.

במאמץ להבטיח כי המתקנים אכן מתאימים ועומדים בדרישות של חובבי הגלישה מגיעים מידי ערב למקום כמה מוותיקי ומקצועני הענף ובוחנים את המתקנים, מנסים אותם ומעירים את הערותיהם. בעירייה מתכננים לפתוח את המקום בטקס מיוחד ולשלב בו מופעי ראווה של בכירי הגולשים בארץ.

בעיריית קרית ים עדיין מנסים לאתר שם למתחם החדש שהוא ראשון מסוגו בקריות וראש העיר אף פנה לחבריו הרבים ברשת הפייסבוק בבקשה לשלוח אליו הצעות למטרה זו. הכוונה היא לאתר את השם המוצלח, המקורי והאטרקטיבי מבין כל ההצעות ולהשתמש בו כשם לפארק החדש.

פארק הגלגיליות
פארק הגלגיליות. (צילום: דובר העירייה)

בדוק גם

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

טריאתלון קרית ים. צילום: שרון ינאי

מאות משתתפים בטריאתלון קרית ים

מאות משתתפים הגיעו בשבת שעברה לטריאתלון קרית ים השלישי שהתקיים ברצועת החוף של העיר. ראשי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *