בית / קריות / ספורט קריות / פארק הגלגליות מחפש שם

פארק הגלגליות מחפש שם

פארק הגלגיליות של קריית ים עומד לפני סיום הקמתו והוא עתיד להיפתח בפני חובבי הספורט האתגרי בימים הקרובים לצורך הרצה. בימים אלה משלימה החברה המקימה את מתקני הגלישה והרמפות המיוחדות את עבודתה ומרבית המתקנים כבר הורכבו.

במאמץ להבטיח כי המתקנים אכן מתאימים ועומדים בדרישות של חובבי הגלישה מגיעים מידי ערב למקום כמה מוותיקי ומקצועני הענף ובוחנים את המתקנים, מנסים אותם ומעירים את הערותיהם. בעירייה מתכננים לפתוח את המקום בטקס מיוחד ולשלב בו מופעי ראווה של בכירי הגולשים בארץ.

בעיריית קרית ים עדיין מנסים לאתר שם למתחם החדש שהוא ראשון מסוגו בקריות וראש העיר אף פנה לחבריו הרבים ברשת הפייסבוק בבקשה לשלוח אליו הצעות למטרה זו. הכוונה היא לאתר את השם המוצלח, המקורי והאטרקטיבי מבין כל ההצעות ולהשתמש בו כשם לפארק החדש.

פארק הגלגיליות
פארק הגלגיליות. (צילום: דובר העירייה)

בדוק גם

חגגו את סיום העונה. עירוני אתא כדורעף צילום: עצמי

כדורעף: שני זרים מרוסיה מצטרפים לאתא

הנהלת עירוני קרית אתא, בעזרת הסוכן נוזיק רובל, סגרה עם שני זרים מהליגה הראשונה ברוסיה. מדובר במוסר ואדים אוצ'יגאנוב וחוסם אמצע רומן ארקין. שון לויתן, ישראל רחום וארטיום גוריאנין ממשיכים, גם גיא הולצמן. איב טוביס ולירן אנטבי מתגייסים ליחידה קרבית

צילום: דורון גולן

כדורסל ליגה לאומית: קלארק רוזנברג חתם בעירוני אתא

הנהלת אתא, ביחד עם המאמן שרון אברהמי, ממשיכים לסגור את פאזל השחקנים לעונה הבאה. השבוע חתם בקבוצה קלארק רוזנברג (25), גארד, יהודי, ששיחק בעונה הקודמת באליצור יבנה וסיפק מספרים מעולים, מהטובים ביותר בין הישראלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *