בית / קריות / חדשות קריות / עשרות סייעות הצהרונים בקרית ים לא קיבלו פיצויים

עשרות סייעות הצהרונים בקרית ים לא קיבלו פיצויים

עשרות סייעות שעבדו בצהרונים של המתנ"ס בקרית ים לא קיבלו את דמי הפיצויים שמגיעים להם בתאריך שנקבע. הן פוטרו מעבודתן בתחילת שנת הלימודים לאחר שהוחלט שהצהרונים יופעלו על ידי העירייה בכדי להוריד את העלויות להורי הילדים.

הסייעות, כשישים במספר, היו אמורות לקבל את דמי הפיצויים ביום ראשון השבוע אולם כשבאו לקבל את דמי הפיצויים התברר להן כי ההמחאות לא מוכנות. שכרן של הסייעות מורכב מתשלום לפי שעת עבודה ובממוצע עומד שכרן החודשי על סכום פעוט של 2000-3000 שקלים. בחודשים של חופשות וחגים הן יכולות להגיע למשכורות מעט יותר גבוהות מכיוון שיום העבודה שלהן נמשך שעות רבות יותר.

"ביום ראשון הייתי אמורה לקבל את הפיצויים" סיפרה את הסייעות "התקשרתי למתנ"ס לברר מה קורה עם זה ואמרו לי שהצ'קים לא מוכנים וצריך לטפל בזה. לא מדובר בסכומים גדולים אבל בכל זאת מדובר בעוד כמה אלפי שקלים שיכולים לעזור לי. אף אחת מהסייעות לא מקבלת סכומים גדולים אז לא מדובר בסכום שימוטט את המתנ"ס". סייעת נוספת אמרה כי כל הניסיונות שלהן להבין מתי יגיעו כספי הפיצויים נתקלו בקיר אטום.

יו"ר דירקטוריון הנהלת המתנ"ס, שלומי טל, מסר בשיחה עם "הד הקריות" כי אכן הייתה בעייה עם ההקצבה החודשית מהרשות המקומית. ביום רביעי בבוקר הוא מסר כי "כל הצ'קים חתומים ומוכנים והחל ממחר בבוקר (יום ה') הן מוזמנות להגיע למזכירות המתנ"ס על מנת לקבל את מה שמגיע להן. אני אישית נלחמתי ורצתי עבורן על מנת שיקבלו את מה שמגיע להן ועכשיו הכל מוכן. לצערי לקחו לנו את הצהרונים ונאלצנו לפטר אותן".

משיחה עם הסייעות נמסר כי במידה ויתברר כי כספי הפיצויים אינם מוכנים כפי שנמסר או שתתגלה בעייה, הן מתכוננות להפגין בשבוע הקרוב על מנת לקבל את מה שמגיע להן על פי חוק.

בדוק גם

שירלי עודד והעותרים צילום פרטי

חדרה: התקיים דיון ראשון בעתירה נגד חסימת תושבים בפייסבוק

בית המשפט המחוזי בחיפה דן לראשונה, בשלישי האחרון בעתירה בעניין לחסימת התושבים בפייסבוק שהגישו חברת המועצה ויו”ר סיעת שקיפות שירלי עודד, והתושבים ארז אלגון ואדיר בינימיני. בסיום הדיון חייב בית המשפט את עודד בסכום של 3,500 שקלים הוצאות על העתירה

ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה. גידי אהרונוביץ צילום רותי ברמן

חייו מלאים באור ודמיון

הוא מוסיקאי ופסנתרן מילדות ויש לו אוסף של מעל 5000  דיסקים. גידי אהרונוביץ' לא רוצה שיקשרו אותו עם עיוורים שיושבים בחושך. העולם שלו מלא. יש לו תואר שני והוא מלמד מוסיקה בכפר יונה. הוא רוצה להיות אבא והחלום שלו הוא ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה קלאסית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *