יום שלישי , ינואר 22 2019
בית / בחירות מקומיות 2018 / סיעת "משנים כיוון" בקרית ים פתחה את מסע הבחירות למועצת העיר
אלי כהן, הרב שי פרי ושלומי קדוש. צילום: רגעים רונן לוי
אלי כהן, הרב שי פרי ושלומי קדוש. צילום: רגעים רונן לוי

סיעת "משנים כיוון" בקרית ים פתחה את מסע הבחירות למועצת העיר

מטה הבחירות של סיעת "משנים כיוון" נפתח  בשבוע שעבר בקרית ים, בקביעת מזוזה על ידי הרב שי פרי, בנוכחות יו"ר קק"ל דני עטר, ראש העירייה דוד אבן צור, אלי כהן סגן ראש העיר, שלומי קדוש חבר מועצת העיר, חברי רשימת משנים כיוון ואורחים נוספים.

אלי כהן, הרב שי פרי ושלומי קדוש. צילום: רגעים רונן לוי
אלי כהן, הרב שי פרי ושלומי קדוש. צילום: רגעים רונן לוי

חברי הסיעה ובראשם כהן פגשו את התומכים הרבים שהגיעו לפרגן ולהביע את תמיכתם ברשימה. עטר יו"ר קק"ל ואבן צור בירכו את הנוכחים ושיבחו את כהן וקדוש על הישגיהם בקדנציה הנוכחית וציינו שהם "בטוחים ששיתוף הפעולה הפורה ימשך גם בקדנציה הבאה".

כהן וקדוש מנו את הישגי הסיעה בקדנציה היוצאת ביניהם פיתוח הספורט ותרבות הפנאי וסיפרו קצת על תכוניותיהם לקדנציה הבאה בתחום החינוך, הספורט, התחדשות עירונית, פיתוח חוף הים ועוד. נושאים שסיעת משנים כיוון שמה לה למטרה לפתח ולקדם. כהן וקדוש, שניהם מוכרים היטב בעיר, ותושבים רבים פונים אליהם ישירות לקבלת עזרה בתחום הרווחה והסיוע הכלכלי.

כמו כן הדגישו הדוברים את נוכחותה של הסיעה וחבריה בעשייה היומיומית למען קריית ים ותושביה. לסיום פנו חברי הרשימה לתומכים הרבים והודו להם על שנים ארוכות של שיתוף פעולה וציינו את חלקם הגדול בהצלחת הסיעה וחבריה לאורך ציר הזמן ולעתיד לבוא.

בדוק גם

אין נפגעים. חילוץ פועלים ממנוף בנהריה (צילום: כיבוי אש זבולון)

נהריה: שני פועלים חולצו ממנוף באתר בנייה

שני פועלים נתקעו בעודם מבצעים עבודות תחזוקה על משטח עבודה מונף, בקומה חמישית בבניין בן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *