בית / קריות / ספורט קריות / מבצע עמוד בקרית ים

מבצע עמוד בקרית ים

 ראש עיריית קרית ים שמואל סיסו הורה בשבוע שעבר לאגף התפעול העירוני לערוך מיפוי מיידי ומקיף של כל עמודי הכדורסל בעיר בניסיון לאתר עמודים מהדגם שהתמוטט לאחרונה בתל אביב וגרם למותו של נער בן 15 וזאת במטרה למנוע אסונות דומים.

 מבדיקה שנערכה מתברר כי עמוד הכדורסל שהתמוטט הוא מדגם המתמלא במים ונפגם מבפנים וזאת מבלי שאיש יידע על כך ומבלי שתיהיה כל דרך לדעת על הסכנה. כדי למנוע תאונות מסוג זה הורה כאמור ראש העיר קריית ים לאנשי אגף התפעול של העירייה לאתר ולפרק עמודים מהדגם הזה המוצבים בעיר והחלפתם בעמודים מדגם אחר.

בעירייה מדגישים בתוך כך כי כל המגרשים בבתי הספר שבקריה כבר נבדקו ונמצאו תקינים והבדיקה שעורכת עתה העירייה היא רק במגרשים עירוניים פתוחים.

מגרשי כדורסל בקרית ים
עמוד כדורסל שנבדק בקרית ים (צילום: דובר עיריית קרית ים)

 

 

בדוק גם

קרית ים

 מחזור נוסף של הגרלת דירות במחיר למשתכן ייערך בקרית ים 

 קבוצת כפיר נדל"ן  ושובל מגורים מדווחות כי ייפתחו הגרלות   נוספות  בפרויקט גלי ים במסגרת תוכנית …

הכל הולך לקלינגר העונה. בגמר הוא החליט להביע אמון גם במקסים פלקושצ'נקו וגם בגל אראל, שניהם הרוויחו את האמון הזה בשבועות האחרונים. קלינגר קיבל את שער היתרון ממקסים, ובזמן שאראל התקשה בתפקיד הקשר האחורי (הוא הכי טוב כקשר 50/50), איכשהו כמה טעויות שלו לא עלו לאדומים בשער. כי הקארמה החליטה שלא מגיע לו להיות חתום על הפסד בגמר הגביע, לא בעונה בה פילס את דרכו מהיציע להרכב ונתן כל מה שיש לו בכל רגע נתון. הכל כל כך הולך לקלינגר, שאפילו מאמון קשוע הספיק לבשל שער בגמר הגביע. ובסוף זה נגמר עם עדן בן בסט מניף גביע. עדן, הדבק של הקבוצה לאורך העונה, נתן את הבטחון לכל השאר. הוא זה שבביקור הקודם בטדי כבש שלושער, הוא זה שבפנדלים מול הר הגעש של אוהדי בית"ר בחצי הגמר כבש בנינוחות את הבעיטה הראשונה והחשובה כל כך. הוא היה שם כל פעם שנדמה היה שנשברים, כל פעם שצריך היה רגע של התעלות. אין בכדורגל הישראלי מי שראוי יותר להניף גביע השנה. מגיע לו. מגיע להם.

אוניברסלי: עונה היסטורית

מגיע להם. כל כך מגיע להם. הגביע הזה הוא הפרס הראוי לעונה הזאת של הפועל חיפה, עונה שהפכה ביום רביעי מגדולה להיסטורית, אחת הגדולות בתולדות המועדון. תואר ראשון להפועל חיפה מאז האליפות לפני 20 שנה, תואר שני מאז 1974

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *