בית / קריות / ספורט קריות / מאות משתתפים בטריאתלון קרית ים

מאות משתתפים בטריאתלון קרית ים

מאות משתתפים הגיעו בשבת שעברה לטריאתלון קרית ים השלישי שהתקיים ברצועת החוף של העיר. ראשי התאחדות הטריאתלון של ישראל חלקו מחמאות לעיר וציינו את הארגון והסיוע העירוני בהצלחת האירוע.

טריאתלון קרית ים. צילום: שרון ינאי
טריאתלון קרית ים. צילום: שרון ינאי

מתברר כי לטריאתלון של קרית ים יש ביקוש רב בקרב חובבי הענף בכל הגלאים בשל מיקומו של האירוע והתנאים העומדים לרשות המשתתפים. במסגרת האירוע השתתפו ספורטאים החל מגיל 9 ועד גיל 70 אשר התמודדו במקצים שונים והשנה נרשם שיא של נרשמים ומשתתפים באירוע שבו לקוחים חלק יחידים ונבחרות מכל הארץ.

ראש העירייה, דוד אבן צור, אשר הצטרף אף הוא למשתתפי האירוע בחלק מהקטעים הודה לכולם וקרא להם להיות שגרירים של העיר ברחבי המדינה וגם ברחבי העולם שם הם מתמודדים בתחרויות דומות.

בדוק גם

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

התבקש להוציא בלם ולהכניס אותו. גילי ורמוט צילום: אדריאן הרבשטיין

הפעם קלינגר טעה

ניר קלינגר היה המאמן הטוב ביותר בכדורגל הישראלי בשנה האחרונה, בין היתר בזכות גמישות המערכים שהוא סיגל לקבוצה שלו. אבל אם יש ביקורת אחת שניתן היה לדבר עליה בעונה שעברה, זו החיבה היתרה שלו למערכים עם שלושה בלמים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *