בית / קריות / נדל"ן קריות / לראשונה: פנטהאוז לדוגמא הושק בסביוני ים

לראשונה: פנטהאוז לדוגמא הושק בסביוני ים

אפריקה ישראל מציגה פנטהאוז ייחודי ומעוצב לדוגמא בסביוני ים בקרית ים. בימים אלה השלימו חברות אפריקה ישראל מגורים ושיכון בינוי נדל"ן את הקמתו ועיצובו של הפנטהאוז לדוגמא, בשכונה הפרטית סביוני ים.

פנטהאוז לדגומא בסביוני ים
פנטהאוז לדגומא בסביוני ים (צילום: איתי סיקולסקי)

עיצוב הפנטהאוז, שהושקעו בו מאות אלפי שקלים, הופקד בידיו של עודד לביא, מבכירי אדריכלי הבניה הפרטית בארץ, שעבודותיו מתאפיינות בהתבוננות במרחב אגן הים התיכון. ניסיונו הרב של לביא לצד מיקומו המיוחד של הפרויקט, הפכו את הפנטהאוז הפשוט לכאורה לפנטהאוז יפהפייה בעל עיצוב המנצל באופן אופטימאלי את המרחב.

הפנטהאוז לדוגמא, המשתרע על שטח של כ- 135 מ"ר, כולל מרפסת על שטח של 57 מ"ר ומשקיף אל חופו של הים התיכון ומעוצב בהשראתו. הפנטהאוז מכיל חלל גדול המואר באור טבעי ומתוכנן היטב, שצבעיו ומרקמיו מתכתבים עם הנוף. בחלל זה נוצר דיאלוג עיצובי ופונקציונלי בין אגף היום של הבית, הכולל מטבח, סלון ופינת אוכל, לבין מרפסת הגג המזמינה הנמצאת בקו הסלון, בזכות הריהוט החדשני, החומרים האיכותיים והבחירות הסגנוניות שנעשו על ידי לביא. בפרויקט נותרו, בשלב זה, 2 פנטהאוזים אחרונים למכירה ומסירה תוך פרק זמן קצר.

 

בדוק גם

פרויקט & קרית ביאליק של גיא ודורון לוי - נאות אפק

לראשונה בקרית ביאליק: דירות מהשוק החופשי יצטרפו להגרלת מחיר למשתכן

חברת "גיא ודורון לוי " תעניק הנחה של עד 200 אלף שקל על דירות מהשוק החופשי בשכונת נאות אפק. דירות 3 חדרים בפרויקט " אנד קרית ביאליק " ימכרו ב 855 אלף שקלים בלבד  

הדמיה גלי ים. באדיבות העירייה

נסגר המכרז לשיווק שכונת "גלי ים" בקרית ים

בעיריית קרית ים טוענים להצלחה חסרת תקדים שנרשמה השבוע עם סגירתו של המכרז לשיווק שכונת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *