בית / קריות / ספורט קריות / ויק טפר מקרית ים אלוף ישראל בקיק בוקסינג

ויק טפר מקרית ים אלוף ישראל בקיק בוקסינג

אליפות ישראל בקיק בוקסינג התקיימה בחמישי שעבר בכפר יאסיף. התחרות אורגנה על ידי התאחדות הקיק בוקסינג WAKA וארגנה על ידי יו"ר ההתאחדות האני סקס.

בתחרות נטלו חלק 96 ספורטאים מכל רחבי הארץ שחולקו לשתי קטגוריות קדטים – ילדים, וג'וניור-נוער, שהתחרו לפי משקלים, בתוכם שני ספורטאים ממועדון גולדן פייטר בקרית חיים, בהדרכת המאמן אורן ריבקוב. למעשה ריבקוב מתמחה באיגרוף תאילנדי כאשר ההבדל בין שתי האסכולות מתבטא בשימוש ברגליים בלבד בקיק בוקסינג, בעוד באיגרוף התאילנדי מותר להשתמש גם במרפקים.

אלוף ישראל. ויק טפר ומאמנו אורן ריבקוב (צילום: אנדרי בילבוקי)

ויק טפר בן 12 מקרית ים זכה בתואר אלוף ישראל לקדטים לאחר שגבר על יריב מאשדוד ובקרב הגמר גבר על יריב שמתגורר אף הוא בקרית ים, יוסף לוי, ששיך למועדון אבי תאי בהדרכת אבי בן מוחה. אנדרי בילבוקי בן ה-18, אף הוא מקרית ים, השתתף בתחרות לנוער ומכיוון שבמשקל שלו, עד 69 ק"ג, לא היו מתחרים החליט מאמנו להקפיץ אותו למשקל גבוה יותר, עד 75 ק"ג. גם בילבוקי השתתף בשני קרבות, בראשון הוא גבר על מתחרה מנהריה ובקרב הגמר הוא נוצח על ידי יריב מכפר סבא והוכתר כסגן אלוף ישראל.

בילבוקי סיים גיל נוער והוא יעלה לקטגוריה של בוגרים. כבר בחודש הבא הוא צפוי להשתתף באליפות ישראל לבוגרים.

בדוק גם

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

חגגו את סיום העונה. עירוני אתא כדורעף צילום: עצמי

כדורעף: שני זרים מרוסיה מצטרפים לאתא

הנהלת עירוני קרית אתא, בעזרת הסוכן נוזיק רובל, סגרה עם שני זרים מהליגה הראשונה ברוסיה. מדובר במוסר ואדים אוצ'יגאנוב וחוסם אמצע רומן ארקין. שון לויתן, ישראל רחום וארטיום גוריאנין ממשיכים, גם גיא הולצמן. איב טוביס ולירן אנטבי מתגייסים ליחידה קרבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *