יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / קריות / ספורט קריות / ויק טפר מקרית ים אלוף ישראל בקיק בוקסינג

ויק טפר מקרית ים אלוף ישראל בקיק בוקסינג

אליפות ישראל בקיק בוקסינג התקיימה בחמישי שעבר בכפר יאסיף. התחרות אורגנה על ידי התאחדות הקיק בוקסינג WAKA וארגנה על ידי יו"ר ההתאחדות האני סקס.

בתחרות נטלו חלק 96 ספורטאים מכל רחבי הארץ שחולקו לשתי קטגוריות קדטים – ילדים, וג'וניור-נוער, שהתחרו לפי משקלים, בתוכם שני ספורטאים ממועדון גולדן פייטר בקרית חיים, בהדרכת המאמן אורן ריבקוב. למעשה ריבקוב מתמחה באיגרוף תאילנדי כאשר ההבדל בין שתי האסכולות מתבטא בשימוש ברגליים בלבד בקיק בוקסינג, בעוד באיגרוף התאילנדי מותר להשתמש גם במרפקים.

אלוף ישראל. ויק טפר ומאמנו אורן ריבקוב (צילום: אנדרי בילבוקי)

ויק טפר בן 12 מקרית ים זכה בתואר אלוף ישראל לקדטים לאחר שגבר על יריב מאשדוד ובקרב הגמר גבר על יריב שמתגורר אף הוא בקרית ים, יוסף לוי, ששיך למועדון אבי תאי בהדרכת אבי בן מוחה. אנדרי בילבוקי בן ה-18, אף הוא מקרית ים, השתתף בתחרות לנוער ומכיוון שבמשקל שלו, עד 69 ק"ג, לא היו מתחרים החליט מאמנו להקפיץ אותו למשקל גבוה יותר, עד 75 ק"ג. גם בילבוקי השתתף בשני קרבות, בראשון הוא גבר על מתחרה מנהריה ובקרב הגמר הוא נוצח על ידי יריב מכפר סבא והוכתר כסגן אלוף ישראל.

בילבוקי סיים גיל נוער והוא יעלה לקטגוריה של בוגרים. כבר בחודש הבא הוא צפוי להשתתף באליפות ישראל לבוגרים.

בדוק גם

הוכיח שהוא היום מספר 1. גיא חיימוב

ללא הגבלת זרים

המשחקים של הנבחרת בשישי שעבר באלבניה, וביום שלישי באירלנד, עם מאמן זר חדש, לא הביאו איתם בשורות גדולות. למדנו שגם אנדי הרצוג הוא לא קוסם, כמו קודמיו, והוא בטח לא אשם בחוליים של הכדורגל הישראלי. כל זמן שלא ישקיעו כאן במאמני הילדים, לא נתקדם, ועוד פתרון - שאף אחד לא רוצה - לפתוח את השוק לשחקנים זרים

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *