בית / קריות / ספורט קריות / אוהבים ים וספורט ימי?

אוהבים ים וספורט ימי?

אם התשובה חיובית יש לכם כתובת – מרכז לחינוך וספורט ימי בחוף קרית ים. המועדון ישמח לצרף אתכם לשורותיו. כל מה שנדרש מכם זה דבר אחד – לדעת לשחות. את כל היתר יעשה מנהל המועדון והמאמן הראשי גיל הורביץ. יתקבלו בשמחה ילדים מגיל 9 ומעלה, כולל נוער עד גיל 18

מרכז לחינוך ולספורט ימי בקרית ים נחנך לפני שנה וחצי. כבר אחרי תקופה כל כך קצרה נחשב המרכז למוצלח ביותר בכל הצפון, ליתר דיוק משדות ים צפונה. מאז היווסדו קלט המרכז 60 חניכים, רובם ילדים, כולם מהקריות, ואולם לאחרונה שודרג המרכז בזכות תרומה של אורט העולמי. בזכות התרומה הזו רכש המרכז ציוד לספורט ימי והיום פותח המרכז את שעריו ומוכן לקלוט חניכים רבים. המרכז מתנהל באמצעות עמותה שנקראת עמותת מעופפי הים. זוהי עמותה שלא נתמכת על ידי אף אחד, למעט תרומות ספציפיות כמו הציוד לגלישה. בנוסף פועלים במועדון בהתנדבות אנשים טובים, הורים של ילדים ומקורבים שעוזרים, כל אחד לפי יכולתו ולפי כישוריו בעבודתו. הפעילות במרכז כוללת גלישת גלים, קיאקים, גלשני חתירה וקייט סרפינג (גלישה בעזרת עפיפון).

עוסקים במרכז הימי גם בקיאקים צילומים: אלמוג אסידו

בעקבות ההחלטה להשאיר את גלישת הרוח באולימפיאדה מתכונן מנהל המרכז גיל הורוביץ להקים מסגרת כזו במועדון. הורביץ בעל רקורד מרשים בתחום, כולל באימון והכנת ספורטאים לתחרויות, מתכונן לפתוח קבוצה שתהיה בעתיד תחרותית. לדבריו תוך שנה יוכלו החניכים, אחרי תקופת אימון יסודית, להשתתף בתחרויות. בחודש אוקטובר אמורה להתקיים באילת אליפות אירופה בגלשני רוח לילדים, לפי קטגוריות גיל, קטגוריה אחת עד גיל 14 והשנייה עד גיל 17. השאיפה שלו להגיע לשם עם חניכים מהמרכז כדי שאלה יצברו ניסיון. בתקופה האחרונה הכין הורביץ במסגרת המועדון נבחרת ברמה ספורטיבית איתה הוא מתכונן להגיע בעתיד לתחרויות.

הורביץ צבר המון ניסיון בענף במסגרת עבודתו במועדון הכי מפואר בארץ, שדות ים. מספר חניכים שלו זכו בהישגים יוצאים מהכלל. אחד זכה בתואר סגן אלוף אירופה עד גיל 14, ספורטאי אחר שלו זכה במקום השלישי באירופה עד גיל 17 ובשנה שעברה ספורטאי נוסף דורג במקום השישי בעולם עד גיל 17. הורביץ מקווה שיהיו לו במרכז בקרית ים ספורטאים ברמה המתאימה, לשם כך המרכז צריך לקלוט כמה שיותר חניכים, מהם אפשר יהיה להקים נבחרת תחרותית. תנאי הקבלה למועדון לא מסובכים כלל. מי שמעוניין להצטרף צריך לדעת לשחות. את כל השאר המרכז ידאג לתת וללמד.

המרכז בקרית ים פועל שבעה ימים בשבוע החל בשעה 10 בבוקר ועד השקיעה. לפרטים והרשמה ניתן להתקשר אל גיל הורביץ לטלפון 8444473~04.

בדוק גם

הכל הולך לקלינגר העונה. בגמר הוא החליט להביע אמון גם במקסים פלקושצ'נקו וגם בגל אראל, שניהם הרוויחו את האמון הזה בשבועות האחרונים. קלינגר קיבל את שער היתרון ממקסים, ובזמן שאראל התקשה בתפקיד הקשר האחורי (הוא הכי טוב כקשר 50/50), איכשהו כמה טעויות שלו לא עלו לאדומים בשער. כי הקארמה החליטה שלא מגיע לו להיות חתום על הפסד בגמר הגביע, לא בעונה בה פילס את דרכו מהיציע להרכב ונתן כל מה שיש לו בכל רגע נתון. הכל כל כך הולך לקלינגר, שאפילו מאמון קשוע הספיק לבשל שער בגמר הגביע. ובסוף זה נגמר עם עדן בן בסט מניף גביע. עדן, הדבק של הקבוצה לאורך העונה, נתן את הבטחון לכל השאר. הוא זה שבביקור הקודם בטדי כבש שלושער, הוא זה שבפנדלים מול הר הגעש של אוהדי בית"ר בחצי הגמר כבש בנינוחות את הבעיטה הראשונה והחשובה כל כך. הוא היה שם כל פעם שנדמה היה שנשברים, כל פעם שצריך היה רגע של התעלות. אין בכדורגל הישראלי מי שראוי יותר להניף גביע השנה. מגיע לו. מגיע להם.

אוניברסלי: עונה היסטורית

מגיע להם. כל כך מגיע להם. הגביע הזה הוא הפרס הראוי לעונה הזאת של הפועל חיפה, עונה שהפכה ביום רביעי מגדולה להיסטורית, אחת הגדולות בתולדות המועדון. תואר ראשון להפועל חיפה מאז האליפות לפני 20 שנה, תואר שני מאז 1974

IMG_0164

הפועל חיפה מחזיקת הגביע

עונה היסטורית של הפועל חיפה. בתום 120 דקות מרתקות זכו האדומים בגביע המדינה, אחרי 44 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *