בית / קריות / חדשות קריות / תפסה את הקנגורו בכיס הקטן

תפסה את הקנגורו בכיס הקטן

לפני כשבועיים נקלט מוטקי, קנגורו בן שנה וחצי, בגן החיות הלימודי שבחיפה. מוטקי גדל בגן החיות שבראשון לציון, אך כעת משבגר הגיע למשכנו החדש ומתאקלם בו יפה.

בגן החיות שבחיפה פגש מוטקי בציפי – קנגורו ממין נקבה בת-המקום. בימים הראשונים נראה כי אין כימיה בין השניים, אך כעת הם מתחברים, מפגינים סימני ידידות ונהנים זה מחברתה של זו.

מוטקי וציפי. אהבה של קנגורו (צילום: באדיבות גן החיות)
מוטקי וציפי. אהבה של קנגורו (צילום: באדיבות גן החיות)

המטפל הראשי של גן החיות, מר דניאל אבו-חיר, מספר כי כבר ניתן להבחין בשניים אוכלים ארוחות משותפות, מתחבקים ומשחקים. "אם הכל יתנהל כשורה", אומר אבו-חיר, "בשנה-שנתיים הקרובות נזכה אולי לראות גם דור חדש". למרות זאת, הוא מוסיף, הדבר תלוי בבעלי-החיים עצמם: לפעמים בעלי החיים מעדיפים לשמור על קשר אפלטוני, והצוות המטפל מכבד זאת.

 

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *