יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / קריות / פנאי קריות / תלונה במשטרה: אח בבית החולים רמב"ם ביצע בי מעשים מגונים
"האחיות יודעות במי מדובר ופוחדות לדבר". בית החולים רמב"ם (צילום: אלי גרוס)
"האחיות יודעות במי מדובר ופוחדות לדבר". בית החולים רמב"ם (צילום: אלי גרוס)

תלונה במשטרה: אח בבית החולים רמב"ם ביצע בי מעשים מגונים

ד', תושבת הקריות בשנות ה-40 לחייה, התאשפזה ברמב"ם ביום חמישי לפני כשבועיים כדי לעבור ניתוח. השבוע היא סיפרה: "קיבלו אותי במחלקה ואחרי שהתארגנתי בחדר והתחלפה משמרת, פניתי לאח של המחלקה וביקשתי שייתן לי מקלות עם גזה כדי לשים דאודורנט. הוא אמר לי לגשת לחדר והוא יביא לי. אחרי כמה רגעים הוא הביא את המקלות עם הגזה והניח אותם על השידה. פתחתי את המגירה, הוצאתי את הדאודורנט ורציתי לשים על המקל, ואז הוא חטף לי את הדאודורנט מהיד ואמר לי: "לא ככה, בואי אני אשים לך".

עוד סיפרה: "בשניות הראשונות אמרתי לעצמי, איזה שירות נותנים פה למאושפזים. הוא התחיל לשים לי את הדאודורנט, תוך כדי שהוא נצמד אלי ודואג להצמיד את איבר המין שלו לכף ידי החשופה. קפאתי במקום. הייתי בהלם ממה שקורה וכשהוא זז הוא שאל אותי: 'היה לך נעים?', בחיוך זדוני".

למרות שאני אדם עם שמחת חיים מטורפת, היום אני בוכה המון. אני מתעוררת בבכי, הולכת לישון בבכי, אני מתפללת שהאמת והצדק ייצאו לאור. היום אני ריקה, מרגישה ריקנות. הוא פגע בי. המטרה שלי שלא יעבוד יותר כאח. חשוב לי שהאמת תצא לאור ולא יהיו עוד נפגעות".

בית החולים: פועלים בשיתוף פעולה עם המשטרה

מבית החולים רמב"ם נמסר בתגובה: "המרכז הרפואי רמב"ם מתייחס בחומרה רבה ומטפל באפס סובלנות בכל תלונה או חשד להטרדה מינית. לצורך כך מנהלת השירות הסוציאלי של בית החולים מונתה לטפל באופן אישי בכל תלונה של הטרדה
מינית.
"לגבי פרטי המקרה. המאושפזת סיפרה על המקרה לאחות שעירבה מיד את מנהלת השירות הסוציאלי. מנהלת השירות הסוציאלי קיימה עם המאושפזת שיחה אישית ארוכה, שבמהלכה ניסתה לשכנע אותה להתלונן, כדי שאפשר יהיה לזמן את העובד לבירור. המאושפזת סירבה ואמרה שבהנחיית עורך דינה היא לא מעוניינת להתלונן מול הגורמים המוסמכים ברמב"ם, אלא רק במשטרה. המרכז הרפואי רמב"ם פועל בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל ומסייע בבירור פרטי המקרה".

הסיפור המלא מחר ב: "הד הקריות".

"האחיות יודעות במי מדובר ופוחדות לדבר". בית החולים רמב"ם (צילום: אלי גרוס)
"האחיות יודעות במי מדובר ופוחדות לדבר". בית החולים רמב"ם (צילום: אלי גרוס)

בדוק גם

נתניה: נעצר חשוד שביצע עבירות מין בנשים

במחלק עבירות מין בתחנת נתניה נפתחה חקירה שנוהלה בידי רס"מ טינה מגן ורס"ר לי טולדנו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *