יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / קריות / חדשות קריות / תחפושות בחמישה שקלים

תחפושות בחמישה שקלים

בני הנוער בחיפה מנצלם את חג הפורים לא רק כדי לעלוז ולהתחפש, אלא גם בשביל מעשים טובים. בימים אלו מוצבים עשרות עמדות איסוף של תחפושות במוקדים שונים ברחבי העיר, כשאת מבצע האיסוף מובילים בני הנוער באמצעות מועצת הנוער העירונית ואלפי חניכי תנועות הנוער. מהעירייה נמסר כי עד כה נאספו כבר מאות רבות של תחפושות, ומבצע האיסוף יימשך עד אמצע חודש פברואר.

התחפושות ימכרו במחיר סמלי של חמישה שקלים, ביריד תחפושות חברתי שיתקיים במסגרת הפנינג פורים ענק להורים צעירים וילדים אותו תפיק רשות הצעירים והנוער, ביום שבת ה- 21 בפברואר ברחבת האודיטוריום. במהלך ההפנינג יתקיימו פעילויות רבות לילדים ולהורים בהן: הצגות ילדים, דוכני הפעלה ויצירה, עיצוב תחפושות וכו. כל הפעילויות הינן בחינם. כל ההכנסות מיריד יוקדשו לרכישת ציוד למחלקות הילדים בבתי החולים ולהפקת אירועי פורים עבור הילדים המאושפזים בהם.

לדברי מיקי ליבוביץ מנהל רשות הצעירים והנוער, יריד התחפושות מהווה חלק מיעדי רשות הצעירים והנוער לעידוד מעורבות בני נוער בקהילה. זו השנה השנייה בה מקיימת הרשות את היריד שזכה להצלחה רבה מאד ובאמצעותו גויסו אלפי שקלים לטובת מחלקות הילדים בבתי החולים.

ואילו ראש העיר יונה יהב אומר כי הוא :"גאה בבני הנוער החיפאים שמוכחים בכל פעם מחדש רגישות ואכפתיות לזולת ואינם שוכחים גם בחג הפורים את חבריהם שנבצר מהם להשתתף במסיבות הפורים. בזכות מיזם חשוב זה אנו זוכים לרווח כפול: מצד אחד אנחנו מאפשרים להורים לרכוש תחפושות במחירים זולים ולעצור את הטירוף של מחירי התחפושות, ומצד שני זוכים בני הנוער להיות שותפים למעשה חברתי חשוב".

הנוער החיפאי חוגג פורים (צילום באדיבות רשות הנוער והצעירים חיפה)
הנוער החיפאי חוגג פורים (צילום באדיבות רשות הנוער והצעירים חיפה)

 

בדוק גם

יגאל פדידה (צילום ארכיון קרית מוצקין)

כתב אישום יוגש נגד יגאל פדידה, תיק החקירה נגד צורי נסגר

פרקליטות מחוז חיפה החליטה, היום (חמישי), להגיש כתבי אישום בכפוף לשימוע, בפרשת החי פארק בקרית …

(צילום: פוטוליה)

תושבי מוצקין, שימו לב: פייק סקר

היום (חמישי), החל משעות הבוקר, מקבלים תושבי קרית מוצקין שיחות טלפון אנונימיות, בהן הם מתבקשים לענות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *