בית / קריות / נדל"ן קריות / קפיצה קטנה לאח"י אילת

קפיצה קטנה לאח"י אילת

בשורה לתושבי קרית חיים: בקרוב ייפתח סניף של הסופר פארם ברחוב אח"י אילת, במסגרת פרויקט המסחרי שבונה חברת כפיר נדל"ן. העסקה נחתמה כחצי שנה לאחר שחברת כפיר נדל"ן רכשה שטח של 1.3 דונמים ברחוב אח"י אילת בסכום של 4.5 מיליון שקלים. רשת סופר-פארם שכרה כ-500 מ"ר במחיר של כ-100 שקלים למ"ר ובנוסף תשלם דמי ניהול בסך 10 שקלים למ"ר לחודש לתקופה של 5 שנים עם אופציה ל-5 שנים נוספות. פרויקט המסחר היוקרתי, שבנייתו החלה לאחרונה, יכלול גם חניון תת קרקעי  בן 35 מקומות חנייה.

תכנון הפרויקט נעשה על ידי האדריכל עמיחי אבריל. בימים אלה מנהלת חברת כפיר נדל"ן משא ומתן מתקדם עם רשתות מובילות נוספות לצורך השכרת שטחי מסחר בפרויקט הנבנה על שטח של כ-3000 מ"ר.

המרכז המסחרי באח"י אילת, הדמיה: יובל עשת
המרכז המסחרי באח"י אילת, הדמיה: יובל עשת

זהו הסניף הראשון של סופר-פארם בקרית חיים . עד היום, למעט הפארמים הקיימים בקניונים ובמרכזים מסחריים כדוגמת הרבמ"ד, רק בקרית אתא היה פארם בתוך העיר. לפני כשנה נפתח בקרית ים פארם בשדרות ירושלים.

במקביל לפרויקט המסחרי, מקימה כפיר נדלן שני פרויקטים יוקרתיים נוספים בקריות: פרויקט המגורים "TOP כפיר" בשכונת משכנות אמנים ופרויקט מגורים ברחוב הרב קוק בקרית מוצקין. הפרויקט במשכנות אמנים יכלול על פי התכנון, 44 יחידות דיור בשני בניינים. בפרויקט ייבנו 16 דירות של 4 חדרים, 16 של דירות 5 חדרים, 6 דירות גן ו-6 פנטהאוזים. הפרויקט ברחוב הרב קוק יכלול 9 דירות יוקרה, ביניהן 2 פנטהאוזים, דירת גן ו-6 דירות של 5 חדרים.

 

בדוק גם

1 "זה כיף וגם אחריות". אלי כהן (צילום: יובל חן)

בשליחות כללית

אלי כהן מקרית חיים סגר לאחרונה מעגל, כשמונה למנהל מרחב חיפה והגליל המערבי של שירותי בריאות כללית. תחת ניהולו מאות מרפאות, שני מרכזים רפואיים גדולים, אלפי עובדים ותקציב של מיליארדי שקלים

בן רביד (צילום: דורון גולן)

שלום, אני נוסע

בשבוע הבא יעלה בן רביד מקרית ביאליק על מטוס וייצא לשליחות דיפלומטית במונטריאול, קנדה, כשליח הסוכנות היהודית. מי שרק לפני חמש שנים כיכב בסדרת הנוער המצליחה "גאליס" ולא יכול היה לעבור ברחוב בלי שיעוט עליו גדוד מעריצות, עשה סוויץ' בחייו ועבר לדיפלומטיה. קבלו את המסביר הלאומי החדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *