בית / קריות / נדל"ן קריות / קפיצה קטנה לאח"י אילת

קפיצה קטנה לאח"י אילת

בשורה לתושבי קרית חיים: בקרוב ייפתח סניף של הסופר פארם ברחוב אח"י אילת, במסגרת פרויקט המסחרי שבונה חברת כפיר נדל"ן. העסקה נחתמה כחצי שנה לאחר שחברת כפיר נדל"ן רכשה שטח של 1.3 דונמים ברחוב אח"י אילת בסכום של 4.5 מיליון שקלים. רשת סופר-פארם שכרה כ-500 מ"ר במחיר של כ-100 שקלים למ"ר ובנוסף תשלם דמי ניהול בסך 10 שקלים למ"ר לחודש לתקופה של 5 שנים עם אופציה ל-5 שנים נוספות. פרויקט המסחר היוקרתי, שבנייתו החלה לאחרונה, יכלול גם חניון תת קרקעי  בן 35 מקומות חנייה.

תכנון הפרויקט נעשה על ידי האדריכל עמיחי אבריל. בימים אלה מנהלת חברת כפיר נדל"ן משא ומתן מתקדם עם רשתות מובילות נוספות לצורך השכרת שטחי מסחר בפרויקט הנבנה על שטח של כ-3000 מ"ר.

המרכז המסחרי באח"י אילת, הדמיה: יובל עשת
המרכז המסחרי באח"י אילת, הדמיה: יובל עשת

זהו הסניף הראשון של סופר-פארם בקרית חיים . עד היום, למעט הפארמים הקיימים בקניונים ובמרכזים מסחריים כדוגמת הרבמ"ד, רק בקרית אתא היה פארם בתוך העיר. לפני כשנה נפתח בקרית ים פארם בשדרות ירושלים.

במקביל לפרויקט המסחרי, מקימה כפיר נדלן שני פרויקטים יוקרתיים נוספים בקריות: פרויקט המגורים "TOP כפיר" בשכונת משכנות אמנים ופרויקט מגורים ברחוב הרב קוק בקרית מוצקין. הפרויקט במשכנות אמנים יכלול על פי התכנון, 44 יחידות דיור בשני בניינים. בפרויקט ייבנו 16 דירות של 4 חדרים, 16 של דירות 5 חדרים, 6 דירות גן ו-6 פנטהאוזים. הפרויקט ברחוב הרב קוק יכלול 9 דירות יוקרה, ביניהן 2 פנטהאוזים, דירת גן ו-6 דירות של 5 חדרים.

 

בדוק גם

הבנייה בשיאה. דוברות עיריית קריית מוצקין

קרית מוצקין במקום השלישי בישראל במכירת דירות בשנת 2017

רשמה זינוק של 154 אחוז בכמות הדירות המבוקשת  

"פרויקטים כאלה נראו עד כה רק בתל אביב". פארק הרקפות (הדמיה: OLIN)

יריד מכירות בפרויקט פארק הרקפות

יריד המכירות ייערך בימים: רביעי וחמישי, 28.2-1.3 בין השעות: 10:00-20:00. יריד המכירות ייערך בימים: רביעי וחמישי, 28.2-1.3 בין השעות: 10:00-20:00.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *