בית / קריות / חדשות קריות / מתחם לייף סטייל וספא מתחת לבית

מתחם לייף סטייל וספא מתחת לבית

המתחם בשטח של 2,800 מ"ר, כולל בריכת שחיה חצי- אולימפית, בית קפה שמופעל על ידי הדיירים, לאונג' לפגישות, חדר כושר וספא, חדרי חוגים וחדרי טיפולים, המשמשים את הדיירים של הפרויקט היוקרתי שהקימה חברת אשדר. כעת נותרו עוד 75 דירות למכירה במתחם.

פרויקט TRIO, הממוקם על רכס הכרמל בצמוד לאוניברסיטת חיפה, כולל 300 יחידות דיור ב- 3 מגדלים יוקרתיים בני 20-21 קומות. שניים מתוך שלושת המגדלים כבר אוכלסו, וכעת נמכרות דירות במגדל השלישי והאחרון.

חדר הכושר בפרויקט אשדר (צילום :יח"צ)
חדר הכושר בפרויקט אשדר (צילום :יח"צ)

בין הדירות המוצעות למכירה בפרויקט, דירות 3 חדרים בשטח של 88 עם מרפסת של כ- 10 מ"ר, מוצעות למכירה במחיר של החל מ- 1.48 מיליון שקל. דירות 4 חדרים, בשטח של 122 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת, שימכרו במחיר של החל -2.200 מיליון שקל. דירות 5 חדרים בפרויקט, בשטח של 140 מ"ר+ 15 מ"ר מרפסת, מוצעות למכירה במחיר החל מ- 2.5 מיליון שקל.

מתחם הספא בפרויקט אשתר TRIO(צילום יח"צ)
מתחם הספא בפרויקט אשתר TRIO(צילום יח"צ)

חברת אשדר, בשליטת קבוצת אשטרום, ובניהולו של ארנון פרידמן נחשבת לאחת מחברות הבניה המובילות בישראל. החברה פועלת בתחום ייזום הבניה למגורים ומתמחה בהקמת שכונות המשלבות בנייה למגורים, מסחר, פיתוח שטחים ירוקים ומבני ציבור. החברה הקימה עשרות פרויקטים הכוללים למעלה מ- 20,000 יח"ד וכיום מעורבת בתכנון ובהקמת פרויקטים למגורים בהיקף של כ- 9,000 יח"ד, הפזורים ברחבי הארץ.

בדוק גם

חיילים

עלייה בשיעור המתגייסים ליחידות קרביות בקרית אתא

מחזור גיוס יולי- אוגוסט נפתח בעלייה חדשה בשיעור המתגייסים מקרית אתא. יותר מ- 200 בני …

יבגני זרובינסקי. צילום: דודי בלו

שלומי טל שכר את שירותיו של יבגני זרובינסקי

מערכת הבחירות מתחממת בקרית ים. סגן ראש עיריית קריית ים לשעבר והמועמד לראשות העירייה, שלומי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *