יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / חדשות קריות / מתגבשת עצומה לסילוק מיכלי הדלק מקרית חיים

מתגבשת עצומה לסילוק מיכלי הדלק מקרית חיים

חברי רשימת קרית חיים אחת, החלו השבוע לאסוף חתימות לעצומה הקוראת לסילוק מכלי הדלק מקרית חיים. אנשי הרשימה, פעילי איכות הסביבה ותושבי קרית חיים, החלו בהחתמת העצומה לאחר שפורסם בערוץ 10 תחקיר העוסק בקשר בין חוות מכלי הדלק לתחלואת הסרטן הגבוהה בקרב התושבים המתגוררים בשדרות דגניה בקריה.

היום (שני) בבוקר הוצבה עמדה להחתמת תושבים על העצומה, שאוישה בידי פעילי הרשימה ותושבי השכונה. בכוונת פעילי הרשימה להציב את עמדת ההחתמה מדי יום במקומות שונים ברחבי הקריה.

ראשי הרשימה מוטי בליצבלאו, שלמה אוחיון ואיציק פיטרמן, ציינו כי המטרה היא לאסוף בשבועות הקרובים אלפי חתימות של תושבי קרית חיים ולהעבירן לשרים הרלוונטיים, ביניהם שר האוצר יאיר לפיד, השר להגנת הסביבה עמיר פרץ, שר האנרגיה והתשתיות סילבן שלום ושר הפנים גדעון סער.

עמדת ההחתמה לסילוק מיכלי הדלק (צילום: נועם רגב)
עמדת ההחתמה לסילוק מיכלי הדלק (צילום: נועם רגב)

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *