בית / קריות / חדשות קריות / מונה מנהל לעירונית קרית חיים

מונה מנהל לעירונית קרית חיים

יריב נרדע, החל השבוע את תפקידו כמנהל עירונית קריית חיים לאחר שנבחר לתפקיד ע"י ועדת המכרזים העירונית בימים אלה הוא עובר חפיפה עם מנהל העירונית שלמה בן חמו, הפורש לגמלאות בתום 35 שנות עבודה בעירייה מהן שימש בשבע השנים האחרונות כמנהל העירונית.

יריב נרדע. (צילום צבי רוגר עיריית חיפה)
יריב נרדע. (צילום צבי רוגר עיריית חיפה)

נרדע, בן 43 נשוי ואב לשלושה ילדים, בעל תואר שני במשאבי אנוש ותואר ראשון במנהל עסקים. פרש לאחרונה משירות קבע בחיל השלישות. בתפקידיו האחרונים שימש כסגן קצין העיר חיפה ולפני כן שירת כראש מדור מילואים.    

עירונית קריית חיים וקריית שמואל, הוקמה לפני כ- 15 שנים ביוזמת ראש העיר  יונה יהב וקבעה בכך תקדים בהיותה העירונית הראשונה שהוקמה בארץ. היוזמה להקמת העירונית -מהרצון להפוך את השירותים העירוניים לנגישים, זמינים ואיכותיים יותר תוך מתן פתרון לקשת רחבה של נושאים תחת קורת גג אחת.

המבנה החדש של העירונית ברחוב דגניה 33 נחנך לפני חמש שנים. המבנה  עבר שיפוץ יסודי תוך דגש על אסתטיות, עיצוב פונקציונאלי, נגישות נוחה לבעלי מוגבלויות וחנייה חופשית למבקרים. באמצעות העירונית, תושבי קריית חיים אינם צריכים עוד להגיע למשרדי העירייה בשכונת הדר בבואם להסדיר שירותים עירוניים. העירונית משמשת כ"מיני עירייה" עדכנית ומודרנית הפועלת למתן מענה לצרכי התושבים במגוון רחב של נושאים. שלוחה נוספת של העירונית מופעלת אחת לשבוע גם בקרית שמואל.

השירותים הניתנים בעירונית: תשלומים ובירורי ארנונה, שירותי פיקוח על הבניה, שירותי תברואה (ניקוי רחובות, פינוי אשפה, פינוי גזם וגינון), שירותי משרד הפנים (הנפקה והארכת דרכונים, תעודות זהות, רישום מעמד אישי שינוי מען, רישומי לידות, גירושים ופטירות), קשר עם יחידות העירייה ונציגות של תרבות הדיור. מקום חשוב במיוחד ניתן לנציגי פניות הציבור האחראים על קשר עם הציבור   ופעילות קהילתית.

 

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *