בית / קריות / ספורט קריות / מרוץ חיפה יוקדש השנה להזדהות עם קורבנות הפיגוע במרתון בוסטון

מרוץ חיפה יוקדש השנה להזדהות עם קורבנות הפיגוע במרתון בוסטון

עיריית חיפה ושותפות חיפה- בוסטון הודיעו היום  (שני) כי מרוץ חיפה ה- 16 יוקדש השנה להזדהות עם מרתון בוסטון. למעלה מעשרת אלפים רצים, בהם אלופי הארץ, ישתתפו במירוץ 'סאקוני' חיפה. לצד הרצים המקצועיים ישתתפו במירוץ אלפי תלמידים, מורים, נציגי חברות ומפעלים גדולים בהם: חברת החשמל, צה"ל, משטרת ישראל, הטכניון, אוניברסיטת חיפה, רמב"ם ועובדי עיריית חיפה.

המרוץ המתקיים בפעם ה- 16 בהפקת הרשות העירונית לספורט ונופש בעיריית חיפה בשיתוף חברת סאקוני, זוכה לעניין רב בקרב צמרת הרצים בישראל בזכות המסלול האתגרי העובר לאורך 10 ק"מ על רכס הכרמל, מגן האם, דרך מרכז חורב ועד דרך אבא חושי. (צומת דניה) ובחזרה.

מירוץ חיפה 2012
עיר בריאות. יונה יהב מזניק את מרוץ חיפה (צילום: צבי רוגר)

בנוסף למסלול התחרותי, יכלול המרוץ: מסלול עממי לאורך 2.5 קילומטרים אשר יצא מגן האם דרך שער הלבנון לרחוב יפה נוף ומשם לרחוב החורשה וחזרה דרך שדרות הנשיא לגן האם. לראשונה יתקיים מסלול תחרותי נוסף לאורך 5 ק"מ אשר יצא מגן האם לאורך שדרות הנשיא ומוריה עד לכיכר קריית ספר ובחזרה לגן האם.

ראש העירייה יונה יהב: "לחיפה קשרים ארוכים ועמוקים מאוד עם קהילת בוסטון. קשרים אלו מתקיימים למעלה מ- 20 שנה במסגרת שותפות בוסטון חיפה ובאים לידי ביטוי בקשרי ידידות אמיצים שנרקמו לאורך השנים בין רבים מבין תושבי חיפה לתושבי בוסטון.

"הזדעזענו לשמוע על הפיגוע הרצחני שאירע במהלך מרתון העיר ופגע בחפים מפשע. לבנו עם הקורבנות וכולנו מאחלים להחלמתם המהירה והמלאה של הפצועים. כאות הזדהות החלטנו יחד עם שותפות חיפה-בוסטון להקדיש את מרוץ חיפה השנתי לזכר הנספים. במסגרת זו החליטה המנהיגות הצעירה של שותפות חיפה בוסטון, להשתתף במרוץ חיפה ולהניף בתוך כך את דגלי שתי הערים".

בדוק גם

צילום: דורון גולן

ניצחון ענק של אתא במשחק מטורף

אחרי שני הפסדים רצופים, שדרדרו אותה מראש הטבלה למקום הרביעי, יצאה עירוני עזריאלי קרית אתא …

amit 01

קטסטרופה!

יש שתי אפשרויות, הראשונה שפרד רוטן לא מצליח לזהות את הפניקה של חוליית ההגנה שלו - גם של הבלמים וגם המגנים, ויש אופציה, גרועה יותר, שהוא מודע לבעיה וממשיך לבחור במודע להמשיך לשחק עם הנעת כדור בחלק האחורי, במקום לעבור לשחק עם שני קשרים אחוריים בקו אחד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *