בית / קריות / פנאי קריות / לילה טוב אירופה

לילה טוב אירופה

בסוף השבוע הבא ייפתחו שעריו של מועדון הפיימוס בקרית חיים. מועדון לילה שבעליו מכוון לסטנדרט בילוי בינלאומי, גבוה ממה שמוכר במחוזותינו. את הבשורה החדשה שצפויה לנחות עלינו עם תחילת השנה האזרחית החדשה, מסביר בעל המועדון מאריק קרמר שמבטיח, שתרבות הבילויים בארץ עומדת להשתנות. לא פחות.

ממולדובה באהבה
קרמר, בן 34, מחיפה הוא לא שם חדש בתחום חיי הלילה באזור הקריות. לפני כ-15 שנים, בגיל 19, הוא עלה ממולדובה בגפו וחבר לבני משפחתו שכבר עלו לישראל. בתחילה הגיע לקיבוץ רמת השופט, במסגרת תוכנית לעולים חדשים, ולמד עברית. לאחר חצי שנה בקיבוץ, התמקם בקרית ביאליק.

החיבור של קרמר לעולם הלילה לא החל בישראל. "כנער בבית הספר, הייתי מתקלט במסיבות ותמיד אהבתי את תחום חיי הלילה", הוא מספר. לפני כשמונה שנים, החל קרמר להצטייר ככוכב העולה של התחום, כבעליו של מועדונים אקסקלוסיביים כמו המודה בר והמלינה.

"תמיד ביליתי בחו"ל וכל השנים היו לי עסקים באירופה, שם קיבלתי את הרעיונות לדברים מיוחדים שצריך לעשות גם בארץ", הוא אומר, "הסטנדרטים הגבוהים של שירותי וי.אי.פי, תרבות לבוש ואיך אמורים להתלבש לבילוי, יוקרה של מקום, איך צריך לראות מועדון כדי שהבליינים יבינו שהמועדון משקיע בהם ולא רק לוקח מהם כסף".

לקרמר אידיאולוגיה אירופית בנוגע לחוויית הבילוי, שלקוחה מסרטים הוליוודיים. מבחינתו, חוויית הבילוי מתחילה כשהבליין עומד מול המראה ומתלבט מה ילבש באותו הערב. "התחלתי פה לעבוד עם האוכלוסייה הרוסית והצלחתי להביא את הרעיון אליהם. המטרה שלי לעשות את אותו הדבר לאוכלוסייה הישראלית, להראות להם מה זה בילוי איכותי ואמיתי", הוא אומר, "לפני כשנה הגעתי למסקנה שאני צריך לפתוח מקום בילוי לישראלים וללמד אותם סטנדרטים של בילוי בינלאומיים, שלא קיימים עדיין בארץ".

» הכתבה המלאה תתפרסם מחר (שישי) בעיתון "הד הקריות"

מאריק קרמר (צילום: עומרי עמוס)
מאריק קרמר (צילום: עומרי עמוס)

בדוק גם

סימי אקושטי. צילום: דורון גולן

"גברת אקושטי, מה נהיה ממך?"

הגירושים, המצוקה הכלכלית, המלאך המושיע דני נישליס, העבודה עם אסירים בכלא צלמון, תוכנית הרדיו והפריצה אל הבמה * סימי אקושטי מקרית חיים על הדרך שעשתה מהתקופה הכי חשוכה בחייה ועד ההצגה "מבשלים זוגיות", שבה היא מככבת בימים אלה, ועל ההחלטה לחיות את החיים ולא לידם * "היום אני על גג העולם, עפה על החיים שלי ועפה על עצמי, אבל אני לא רוצה לשכוח, זה עשה אותי"

1 "זה כיף וגם אחריות". אלי כהן (צילום: יובל חן)

בשליחות כללית

אלי כהן מקרית חיים סגר לאחרונה מעגל, כשמונה למנהל מרחב חיפה והגליל המערבי של שירותי בריאות כללית. תחת ניהולו מאות מרפאות, שני מרכזים רפואיים גדולים, אלפי עובדים ותקציב של מיליארדי שקלים

תגובה אחת

  1. מועדון הפיימוס זה אחד המועדונים היפים בצפון אם לא היפה מכולם
    בהצלחה לכם!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *