יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / קריות / חדשות קריות / לטעום יין מיקב בוטיק ושלל גבינות איכות

לטעום יין מיקב בוטיק ושלל גבינות איכות

לקראת חג השבועות, יתקיים זו השנה ה-11 פסטיבל "ביכורי יין וגבינות" במתחם קמפוס הנמל, בעיר התחתית של חיפה, במהלך שני ערבים רצופים בתאריכים 19-20 במאי 2015 ויציע לקהל להשתתף בחגיגה של גורמה ישראלי אמיתי .

עשרות ייננים מיקבי בוטיק בכל רחבי הארץ, יצרני גבינות ושמן זית איכותי, שוקלטיירים, קונדיטורים, יצרני דבש ומעדנים מתוצרת ביתית יציגו את מרכולתם וביכוריהם, יעבירו הדרכות ויקיימו מכירות מיוחדות למבקרים. היריד ילווה בסדרת הרצאות פתוחה לקהל של שפים ומומחים בארץ בנושאי יין וגסטרונומיה.

המון כיף וטעמים ביריד ביכויי יין וגבינות בחיפה שבועות (צילום: עיריית חיפה)
המון כיף וטעמים ביריד ביכויי יין וגבינות בחיפה שבועות (צילום: עיריית חיפה)

את היריד מפיקה עיריית חיפה באמצעות מינהלת העיר התחתית. המנהל האמנותי של היריד הוא אנדריי סווידן – מומחה בינלאומי לתרבות היין, הבעלים של "ספיישל רזרב". ביריד תיערכנה השקות של בצירים חדשים ממיטב היקבים ביניהם: פינו גרי לבן ומרענן מיקב לוריא, יער אודם החדש מיקב הר אודם, רוזה 2014 מיקב דומין נטופה.

גם יהיו שם סדנאות מקצועיות בכוסות RIEDEL בכל שעה עגולה, טעימות VIP,  עמדת הכנת קוקטיילים מקצועית של בסיס טקילה פטרון, עמדת מוחיטו COMPANY.

בין המציגים: יקב אור הגנוז, יקב בוטיק אייל, יקב אמפורה, יקבי בנימינה סדרות ריזרב וחושן, יקבי ברקן סדרת אסמבלאג', דומין נטופה, יקב הר אודם, יקב לוריא, יקב רמת נגב, יקב שילה, יקב שטרן ורבים אחרים.

בגבינות: מעדניית הגבינות של סוידאן, סוידאן נעמה, מאן האדמה, מחלבת הנוקד, ROY שוקולד וקפה לואיז.

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *