בית / קריות / פנאי קריות / כוכבת מכאן

כוכבת מכאן

מחר ב"הד הקריות"

נראה שזו היתה השנה של שירי מימון. אחרי שהפציעה ב"כוכב נולד" לפני כעשור, הספיקה מימון להוציא אינספור להיטים, לייצג את ישראל באירוויזיון, להתחבר לשמעון בוסיקלה ולהפיק מזה סיבוב הופעות, לככב באקס פקטור ולהשיק לפני מספר שבועות סיבוב הופעות חדש.

ילדה קטנה – קול ענק
מבין כל הכוכבים שיצאו מהקריות בעשור האחרון, מימון הגיעה אולי לרמת הסטארית הגדולה ביותר, מבלי להעליב אף אחד. היא נולדה בשנת 1981 בקרית חיים, כילדת סנדוויץ' והתחנכה בשכונת הפועלים הקטנה של שנות ה-80. כילדה תמיד הופיעה בטקסים בבתי הספר בשירה, ילדה קטנת ממדים עם קול ענק. כשהיתה רק בת עשר, הופיעה לראשונה על במת הפסטיגל ולאחריו השתתפה בלהקת הילדים "התהילה" והיתה חברה בלהקת הנוער הלאומי. את שירותה הצבאי עשתה בלהקת חיל האוויר, שם פגשה לראשונה את במאי הופעות הלהקה, צביקה הדר. לאחר שירותה הצבאי עברה לאילת, שם גרה ועבדה שנה וחצי בתור ברמנית וזמרת במועדון. מימון נרשמה לבית הספר לאמנויות הבמה בית צבי, אבל ביטלה את הרשמתה כשהתקבלה לתוכנית הטלוויזיה "כוכב נולד".

שירי מימון ההופעה
סוגרת עשור. שירי מימון ההופעה (צילום: דודי חסון)

את החשיפה הציבורית הראשונית שלה קיבלה כשהתקבלה לעונה הראשונה של "כוכב נולד", שבה הגיעה למקום השני. לאחר כשנתיים, בשנת 2005,ייצגה את ישראל באירוויזיון עם השיר "השקט שנשאר" והגיעה למקום הרביעי. באותה שנה הוציאה את אלבום הבכורה שלה, שזיכה אותה בשלל תארים: זמרת השנה, שיר השנה, פריצת השנה ואשת השנה.

המופע החדש של מימון מגיע בתום עשור של קריירה וכולל שירים מאלבומי הסולו שלה, בעיבודים חדשים ובשואו מרהיב. את השקת מופע הבכורה אמנם קיימה בתיאטרון הבימה בתל אביב, אולם המופע השני התקיים לפני מספר שבועות בתיאטרון הצפון, רק מטרים ספורים מבית הוריה, ושם זכתה מימון לחזור הביתה ולקבל את החום והאהבה מהמקום בו גדלה.

בדוק גם

"אני צריך להתחבר לאדם במחשבה, ברגש או באנרגיה". טרן דורון גולן

זה כל הקסם

כשיובל טרן מקרית מוצקין הגיע למיונים בצה"ל, הוא הצליח להמם את הבוחנים, עד כדי כך שבמיוחד בשבילו פתחו את התקן "קורא מחשבות צה"לי". הוא נולד למשפחה של קוסמים, אבל לקח את הכישרון לכיוון אחר לגמרי. השירות הצבאי שלו כולל בעיקר הופעות בפני חיילים, מצפון ועד דרום, והחלום הגדול שלו – לכבוש את לאס וגאס

סימי אקושטי. צילום: דורון גולן

"גברת אקושטי, מה נהיה ממך?"

הגירושים, המצוקה הכלכלית, המלאך המושיע דני נישליס, העבודה עם אסירים בכלא צלמון, תוכנית הרדיו והפריצה אל הבמה * סימי אקושטי מקרית חיים על הדרך שעשתה מהתקופה הכי חשוכה בחייה ועד ההצגה "מבשלים זוגיות", שבה היא מככבת בימים אלה, ועל ההחלטה לחיות את החיים ולא לידם * "היום אני על גג העולם, עפה על החיים שלי ועפה על עצמי, אבל אני לא רוצה לשכוח, זה עשה אותי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *