בית / קריות / פנאי קריות / חוזרת הביתה

חוזרת הביתה

אפשר לומר שהשנה האחרונה היא השנה של שירי. אבל למען הדיוק, ארבע השנים האחרונות הן שלה. ארבע שנים של התחדשות והתפתחות שגרמה לקהל עצום להתמכר למיניאטורה שפרצה לחיינו לפני עשור, עם שפע כריזמה, רצון בלתי יאומן ויכולת ווקאלית נדירה. בשנים האחרונות אנחנו מגלים את שירי מחדש על כל גווניה – זמרת, פרפורמרית, אדם ובעיקר אחת הנשים הדומיננטיות במוסיקה הישראלית של ימינו.

לאחר שייצגה את ישראל באירוויזיון , הנפיקה מספר מרשים של להיטים והופיעה אינספור פעמים בארץ ובחו"ל, נוצר בשנת 2009 החיבור עם שמעון בוסקילה, שהבשיל לכדי מופע מצליח. יחד הם כבשו כל במה בארץ, אלבומם הגיע למעמד פלטינה, הם הוכתרו כ"הרכב השנה" ומזה ארבע שנים נחשב "המופע המשותף" לאחד המופעים המצליחים בישראל.

שירי מימון ההופעה
סוגרת עשור. שירי מימון ההופעה (צילום: דודי חסון)

במהלך השנים בהן הופיעה עם בוסקילה על כל במה אפשרית, הוציאה שירי את האלבום "שלג בשרב", בהפקתו המוסיקלית של תומר בירן, הפכה לאם טרייה ושימשה כשופטת בתכנית "אקס פאקטור". סיבוב ההופעות החדש – אשר להופעת הבכורה שלו כאמור אזלו הכרטיסים – בא לספק, בין היתר, את הצימאון הגדול של הקהל להופעותיה של שירי ויצא לדרך לאחר תכנון ממושך שהתעכב בשל ההפתעות הטובות בחייה …

המופע החדש ישלב שירים מעשר שנות הקריירה של שירי, ויכלול שירים מאלבומי הסולו שלה ומשיתוף הפעולה עם שמעון בוסקילה, בעיבודים חדשים ובבמה מרהיבה שתספוג את צלילי הפופ הישראלי ע"פ ה-DNA של שירי.

בבניית המופע שירי הקיפה עצמה ברועי זוארץ, האחראי על ההפקה המוזיקלית והעיבודים, בירון כפכפי, שאמון על בימוי המופע ובצוות של שמונה מוסיקאים מוכשרים שילוו אותה על הבמה. בין השירים: אהבה קטנה, גשם שיבוא, שקט שנשאר, חלק ממך, יותר טוב לסלוח, כשהלכת, כמה פעמים, לאן שלא תלכי, שלג בשרב, בסוף יום, תאהבי קצת את עצמך ועוד רבים אחרים.

שירי מימון בהופעה. 5 באפריל, מוצ"ש, 21:00, תיאטרון הצפון, קרית חיים
להזמנת כרטיסים: הדרן 2274* 

בדוק גם

"אני צריך להתחבר לאדם במחשבה, ברגש או באנרגיה". טרן דורון גולן

זה כל הקסם

כשיובל טרן מקרית מוצקין הגיע למיונים בצה"ל, הוא הצליח להמם את הבוחנים, עד כדי כך שבמיוחד בשבילו פתחו את התקן "קורא מחשבות צה"לי". הוא נולד למשפחה של קוסמים, אבל לקח את הכישרון לכיוון אחר לגמרי. השירות הצבאי שלו כולל בעיקר הופעות בפני חיילים, מצפון ועד דרום, והחלום הגדול שלו – לכבוש את לאס וגאס

סימי אקושטי. צילום: דורון גולן

"גברת אקושטי, מה נהיה ממך?"

הגירושים, המצוקה הכלכלית, המלאך המושיע דני נישליס, העבודה עם אסירים בכלא צלמון, תוכנית הרדיו והפריצה אל הבמה * סימי אקושטי מקרית חיים על הדרך שעשתה מהתקופה הכי חשוכה בחייה ועד ההצגה "מבשלים זוגיות", שבה היא מככבת בימים אלה, ועל ההחלטה לחיות את החיים ולא לידם * "היום אני על גג העולם, עפה על החיים שלי ועפה על עצמי, אבל אני לא רוצה לשכוח, זה עשה אותי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *