יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / ספורט קריות / הפועל קרית חיים חוזרת

הפועל קרית חיים חוזרת

בחמישי שעבר ציינה מחלקת הנוער בכדורסל של הפועל קרית חיים את סיום העונה, שהייתה מוצלחת מבחינתה. כ-150 שחקנים, הורים, בני משפחות וחברים נכחו בטקס, שהתקיים באולם דגניה המחודש בקרית חיים, שהוא גם האולם הביתי של המועדון.

יו"ר המחלקה משה זמוש בישר כי לאחר עשרות שנים תוקם מחדש קבוצת הבוגרים של המועדון. בשורה שבאה קצת יותר מחודש אחרי פטירתו של דני ענבר, מגדולי שחקני הקבוצה המיתולוגית של הפועל קרית חיים, ששיחקה משך 11 שנים ברציפות בליגה הראשונה, מאמצע שנות השישים ועד אמצע שנות השבעים.

מנהל הפועל קרית חיים. צביקה הורוביץ'  (צילום: שלומי אוחנה)
מנהל הפועל קרית חיים. צביקה הורוביץ' (צילום: שלומי אוחנה)

שלוש קבוצות שיחקו העונה בליגות – קבוצת ילדים א', קבוצת נוער מחוזית וקבוצת נערים א'. בכוונה שמרתי את קבוצת הנערים לסוף כי הקבוצה הזו עשתה עונה גדולה עם 22 נצחונות, ללא הפסד. חניכיו של המאמן צביקה הורוביץ זכו באליפות והבטיחו את עליית הקבוצה לליגה הארצית. יו"ר המחלקה משה זמוש, שהנחה את הטקס בחן רב, הגדיר את הקבוצה בשתי מילים: "נבחרת החלומות".

לפני חלוקת הגביעים והמדליות הזמין זמוש את נורית ענבר, אלמנתו של דני ענבר, להצטרף לשולחן הנשיאות כדי לחלק את הפרסים. בנוסף ישבו בשולחן הנשיאות מנהל הרשות העירונית לספורט ונופש בעיריית חיפה, שמואל זגגי, שהבטיח כי עיריית חיפה תמשיך לעזור למועדון בטיפוח מחלקת הנוער, ועיתונאי הספורט הותיק יואב מינץ, ששיחק באותה קבוצה מיתולוגית של הפועל קרית חיים.

בדוק גם

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

טריאתלון קרית ים. צילום: שרון ינאי

מאות משתתפים בטריאתלון קרית ים

מאות משתתפים הגיעו בשבת שעברה לטריאתלון קרית ים השלישי שהתקיים ברצועת החוף של העיר. ראשי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *