בית / קריות / נדל"ן קריות / העבודות בפארק הספורט בקרית חיים צוברות תאוצה

העבודות בפארק הספורט בקרית חיים צוברות תאוצה

בקרוב יחלו עבודות ביצוע שלב ב' בפארק הספורט קרית חיים, ובעיריית חיפה כבר החלו בתכנון שלב ג'. הפארק הממוקם מדרום לבית נגלר יתפרש על מרחבים פתוחים בשטח כולל של 95 דונם. עתה, לאחר השלמת מגרשי המיניפיצ' (לקטרגל וכדורעף) ומתחם מתקני הכושר בשטח כולל של כ- 30 דונם ובהשקעה של כ- 15 מיליון שקלים, נערכים בחברה הכלכלית ובעיריית חיפה לשלב ב', שיכלול שני מגרשי אימון לכדורגל עם יציעים של 500 מושבים, חדרי הלבשה, חדרי שופטים, תאורה והתאמה לאירועי תרבות ובידור המוניים.

השקעה של 15 מיליון שקלים. פארק הספורט (הדמיית מחשב: עיריית חיפה)
השקעה של 15 מיליון שקלים. פארק הספורט (הדמיית מחשב: עיריית חיפה)

העבודות יחלו באוגוסט הקרוב לאחר סיום כל המכרזים וחתימת החוזים ויימשכו על פי המתוכנן כתשעה חודשים. שלב ג' של הפרויקט יכלול ארבעה מגרשי טניס, חדרי הלבשה, חדרי שופטים ותאורה בעלות של 5 מיליון שקלים.

פרויקט פארק הספורט יצא לדרך לאחר שבוצע אפיון של צורכי האוכלוסייה. לפרויקט הוכנו מספר חלופות, אשר נבחנו בשיתוף עם ועד קרית חיים ומינהל ההנדסה של עיריית חיפה. המתחם מוקם על קרקע השייכת לרשות מקרקעי ישראל, שנתנה את הסכמתה להקצאתה לצורך פיתוח ציבורי בתמורה לעלות סמלית.

ראש עיריית חיפה יונה יהב: "במהלך השנים האחרונות הושקעו בקרית חיים מאות מיליוני שקלים בפיתוח תשתיות ותרבות, ועתה אנו מבצעים מתחם ספורט ברמה הגבוהה ביותר המותאם לסטנדרטים אותם הצבנו לפיתוחה של הקריה ובמסגרת הפיכתה של חיפה לעיר המובילה בתשתיות הספורט בישראל".

בדוק גם

הדמיה גלי ים. באדיבות העירייה

נסגר המכרז לשיווק שכונת "גלי ים" בקרית ים

בעיריית קרית ים טוענים להצלחה חסרת תקדים שנרשמה השבוע עם סגירתו של המכרז לשיווק שכונת …

הבנייה בשיאה. דוברות עיריית קריית מוצקין

קרית מוצקין במקום השלישי בישראל במכירת דירות בשנת 2017

רשמה זינוק של 154 אחוז בכמות הדירות המבוקשת  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *