בית / קריות / נדל"ן קריות / העבודות בפארק הספורט בקרית חיים צוברות תאוצה

העבודות בפארק הספורט בקרית חיים צוברות תאוצה

בקרוב יחלו עבודות ביצוע שלב ב' בפארק הספורט קרית חיים, ובעיריית חיפה כבר החלו בתכנון שלב ג'. הפארק הממוקם מדרום לבית נגלר יתפרש על מרחבים פתוחים בשטח כולל של 95 דונם. עתה, לאחר השלמת מגרשי המיניפיצ' (לקטרגל וכדורעף) ומתחם מתקני הכושר בשטח כולל של כ- 30 דונם ובהשקעה של כ- 15 מיליון שקלים, נערכים בחברה הכלכלית ובעיריית חיפה לשלב ב', שיכלול שני מגרשי אימון לכדורגל עם יציעים של 500 מושבים, חדרי הלבשה, חדרי שופטים, תאורה והתאמה לאירועי תרבות ובידור המוניים.

השקעה של 15 מיליון שקלים. פארק הספורט (הדמיית מחשב: עיריית חיפה)
השקעה של 15 מיליון שקלים. פארק הספורט (הדמיית מחשב: עיריית חיפה)

העבודות יחלו באוגוסט הקרוב לאחר סיום כל המכרזים וחתימת החוזים ויימשכו על פי המתוכנן כתשעה חודשים. שלב ג' של הפרויקט יכלול ארבעה מגרשי טניס, חדרי הלבשה, חדרי שופטים ותאורה בעלות של 5 מיליון שקלים.

פרויקט פארק הספורט יצא לדרך לאחר שבוצע אפיון של צורכי האוכלוסייה. לפרויקט הוכנו מספר חלופות, אשר נבחנו בשיתוף עם ועד קרית חיים ומינהל ההנדסה של עיריית חיפה. המתחם מוקם על קרקע השייכת לרשות מקרקעי ישראל, שנתנה את הסכמתה להקצאתה לצורך פיתוח ציבורי בתמורה לעלות סמלית.

ראש עיריית חיפה יונה יהב: "במהלך השנים האחרונות הושקעו בקרית חיים מאות מיליוני שקלים בפיתוח תשתיות ותרבות, ועתה אנו מבצעים מתחם ספורט ברמה הגבוהה ביותר המותאם לסטנדרטים אותם הצבנו לפיתוחה של הקריה ובמסגרת הפיכתה של חיפה לעיר המובילה בתשתיות הספורט בישראל".

בדוק גם

שדרת השירים המתוכננת בקרית ביאליק

בקרוב; מהפך בצומת צבר

החברה הכלכלית קרית ביאליק שהיא הזרועה הביצועית של העירייה פרסמה מכרז לביצוע פרויקט הכניסה הראשית …

רפאל

רפא"ל תשלם ארנונה של עשרות מיליוני שקלים לקרית ים

עיריית קרית ים הודיעה השבוע כי שר הפנים אריה דרעי אישר את מסקנות הוועדה לחלוקת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *