בית / קריות / פנאי קריות / "הנחתי את ליבי על השולחן, עברתי תהליך בו התבגרתי"

"הנחתי את ליבי על השולחן, עברתי תהליך בו התבגרתי"

 שירי מימון  הזמרת שגדלה בקרית חיים, משיקה אלבום  סולו חדש  הכולל עשרה שירים של מיטב היוצרים, ביניהם: עידן רייכל, קובי אפללו, איה כורם, רמי קלינשטיין, יואב גינאי, תומר הדדי, ניצן קייקוב, סהר חגי, נועם חורב, תומר מתנה, מורן גמליאל, שי זיו ומימון עצמה.

שירי מימון
שירי מימון (צילום: יח"צ)

באיסוף החומרים לאלבום החדש נעזרה שירי ביוצר המוערך יעקב גלעד, אשר ליווה אותה בתהליך חיפוש השירים ובחירתם. על ההפקה המוסיקלית והעיבודים אחראי תומר בירן אשר הקפיד להדגיש את עוצמתה הקולית והייחודית של שירי אשר הייתה מעורבת בכל פרט ופרט.

 התוצאה היא אלבום הומוגני שמציג לנו שירי בוגרת, חמה ומרגשת. מתוך האלבום יצאו כסינגלים שיר הנושא שלג בשרב ומחכה שתשוב אשר כבשו את ליבם של המאזינים.

 מימון: "האלבום משמעותי מאד מבחינת העשייה המוסיקלית שלי. הנחתי את ליבי על השולחן, עברתי תהליך בו התבגרתי אל תוך האלבום המיוחד הזה ואני גאה מאוד בתוצאה. זה לא אלבום פופ קליל. זה אלבום חם, מרגש ומורכב, ואני מקווה שעם כל האזנה נוספת, יגלה בו הקהל עוד קצת ממני".

בארבע השנים האחרונות, לצד העבודה על האלבום, המשיכה שירי לכבוש פסגות: החל מסיבובי הופעות בארץ ובעולם, ייצוג ישראל בפעם הראשונה בטקס ה- European MTV Music Awards, הובלת קמפיין מותג התכשיטים היוקרתי 'פנדורה' וכמובן שיתוף הפעולה המצליח עם שמעון בוסקילה אשר הניב למעלה מ- 300 הופעות, 35 אלף עותקים מאלבום ההופעה וזכייה בתואר "הרכב השנה".

בדוק גם

דודו ספיר. צילום: דורון גולן

הקרייתים: נולד לרקוד

כשהיה בגיל 16 גילה דודו ספיר את ריקודי העם אולם הוא לא תיאר לעצמו ששנים …

נג'ליקה אגבייב (צילום: דורון גולן)

דרך המילים

רק לאחרונה יכולה אנג'ליקה אגבייב (43) לנשום לרווחה. לא מזמן הסתיים פרק החובות בחייה, איתם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *