מבזקים
בית / קריות / ספורט קריות / גיא גודס יתארח במועדון הפועל קרית חיים

גיא גודס יתארח במועדון הפועל קרית חיים

מחלקת הנוער של הפועל קריית חיים חידשה השבוע את אימוניה באולם חטיבת הביניים דגן בקריית חיים. הצוות המקצועי של המועדון כולל את המנהל המקצועי החדש של האגודה, צביקה הורוביץ, וצוות המאמנים: יוסי ולור, שי ברקוביץ' והמאמן הותיק חיים תור, שיאמן במקביל גם בהפועל חיפה.

גיא גודס
חוויה מרגשת צפויה לילדי הפועל קרית חיים. גיא גודס (צילום: נחום סגל)

לחיים תור זוהי סגירת מעגל, בצעירותו שיחק תור כרכז בהפועל קריית חיים המיתולוגית, ששיחקה בליגה הלאומית. בימים הקרובים ייפגשו קברניט הקבוצה עם קברניט מחלקת הנוער של הפועל חיפה בכדורגל (המתאמנים ומשחקים באיצטדיון קריית חיים) כדי לסכם על שיתוף פעולה בין שתי המחלקות הותיקות.

בימים הקרובים יוזמן להתארח בקרב המחלקות עוזר מאמן מכבי תל אביב, גיא גודס, שחקן העבר הנפלא של הפועל חיפה, תושב קרית חיים לשעבר. קבוצת נערים לאומית בהדרכתו של יוסי מאור קיבלה השבוע תרומה _ סט תלבושות חדש מחברת הספורט האמריקנית AND1, ביוזמת נציגה בישראל, אבי שפר, שהוא גם בנו של מאמן נבחרת ישראל בכדורגל לשעבר עמנואל שפר.

בסוף חודש אוגוסט יתארחו ילדי ונערי הפועל קריית חיים בהיכל נוקיה בתל אביב במשחקה של נבחרת ישראל במוקדמות אליפות אירופה נגד נבחרת סרביה. הנסיעה והכרטיסים למשחק ימומנו על ידי הנהלת המועדון כהוקרה לילדי המחלקה. עם פתיחת האימונים ישולבו מאמן אתלטיקה ומאמן כושר מקצועיים שיתגברו את הצוות המקצועי של מחלקת הנוער של הפועל קריית חיים.

 

 

בדוק גם

assaf 02

קלינגריזם

כולם מדברים, בצדק, על האופי שקלינגר הכניס בשחקנים שלו ובמועדון. זה שינוי מוחלט מכל השנים הקודמות שניתן לייחס קודם כל למאמן שידוע ביכולת שלו להגיע לשחקנים. אין ספק שהמאמן הוא האיש החזק במועדון כיום והסיבה החשובה ביותר להצלחה של העונה הזו

asaaf 01

איך משתלטים על עיר במינימום מאמץ

אוניברסלי/אסף רביץ זהו, שבוע הדרבים שם חותמת סופית: זאת עונה היסטורית של הפועל חיפה. בלי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *