יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / קריות / קרית חיים / ישראל קטורזה מתעניין בנדל"ן

ישראל קטורזה מתעניין בנדל"ן

חברת 'נטו נדלן' בראשות ורד מור השיקה את סניף הדגל השלישי במספר בקומה הראשונה בגראנד קניון בחיפה, בשישי האחרון. להשקה השמחה הגיעו עשרות מוזמנים שנהנו מקייטרינג של קונדיטור העל בית מיקי שמו. בין המוזמנים הגיעו לברך: ישראל סביון, קובי בלה, דנה נחמני, חברת מועצת קריית ביאליק, אודליה ואלון חרזי, סמדר גוטמן, אימאן בסטוני, אריאלה פייביש, אביטל מגן, מיקי רייזברג צ'יזיק, פזית בן עמי, אורית ושמוליק אברהם שהוא בכיר בהנהלת בנק לאומי, מרים רוזן, מיקי יפרח, סיגל פילו ורז אדלשטיין שהוא מבעלי בוטיק היוקרה "אירית פרמיום" בגרנד קניון, אשר העניק חסות לאירוע.

ישראל קטורזה עם ורד מור בנטו נדלן (צילום שרה איקו)
ישראל קטורזה עם ורד מור בנטו נדלן (צילום שרה איקו)

גם לתקשורת היתה נציגות מכובדת: רונית קיטאי, שרה איקו, אלירן טל, יורם מרק רייך, דינה רפאל, ניר אהרוני, זליג אהרונוביץ, איציק אהרונוביץ, עדנה כרפיס,  נדב שהרבני, חגית הורנשטיין, גיל מזרחי והמדור הנאמן. אבל מי שגנבו את ההצגה היו ישראל קטורזה שהגיע עם רעייתו סורלה שהיא אחותה של ורד מור ושבעת ילדיהם, אשר הצטלם עם כל דורש וירה בדיחות לכל עבר והאמן העל חושי ניר חיימוביץ אשר הדהים את הנשים במקום בטריקים שונים של אחיזת עיניים.

נשות חברה בנטו נדלן (צילום דודי כהן סטודיו פפארצי)
נשות חברה בנטו נדלן (צילום דודי כהן סטודיו פפארצי)

בדוק גם

משה אבן טוב. צילום: דורון גולן

הקרייתים; מוסיקת ג'ז להמונים

הגיל השלישי, שעל פי התפיסה המסורתית מיועד למנוחה ורגיעה, מתברר יותר ויותר כשלב בו רבים …

"אבא שלי, זיכרונו לברכה, אף פעם לא השקיע בי". חיים צורי (צילום: דורון גולן)

צורי נטו

הילדות בקרית מוצקין כתלמיד שובב ולא ממש מצטיין, חבורת האופנוענים של קולנוע אורות, התרגילים בצבא עם אביגדור קהלני, העבודה בנמל חיפה, רישיון הטיס, פספוס גידול הילדים מהנישואים הראשונים, ההתאהבות ברעייתו דפנה, התדמית הקשוחה, האהבה העזה לבעלי חיים והחרטה הגדולה. חיים צורי כמו שלא הכרתם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *