מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / אל תצאו בחוץ

אל תצאו בחוץ

אחרי שנתיים שעיריית חיפה קיימה את אירועי צובחוץ בקרית חיים, השנה יחזרו אירועי יום העצמאות לגן בית העם בקריה. במשך שנתיים הגיעו אלפי אנשים לציר אח"י אילת בקרית חיים ונהנו משלל הופעות, כשבמרכז הציר הוקמה במה ענקית שאירחה את מיטב מאמני ישראל. לצד אירועי הרחוב, נשמעו לפני ואחרי האירועים, קולם של תושבי קרית חיים, המתגוררים בסמוך לציר אח"י אילת, שבעקבות האירועים בחוץ נגרמו להם ולרכושם נזקים, על ידי החוגגים, שהגיעו גם מהערים הסמוכות.

בשנה שעברה, לפני יום העצמאות, הועברה מחאה לעיריית חיפה, שהחליטה בתגובה להיפגש עם התושבים המתלוננים ולהיענות לבקשות השונות. מספר תושבים, הסובלים ממחלת לב, קיבלו את ההזדמנות לשהות בערב יום העצמאות בבית מלון על חשבון העירייה.

אח"י אילת בקרית חיים
יישאר שומם. רחוב אח"י אילת (צילום: נחום סגל)

מעיריית חיפה נמסר בתגובה: "זו השנה העשירית ברציפות בה מחזירה עיריית חיפה, את במות השמחה לשכונות העיר במטרה לשתף את כל תושבי העיר בחגיגות העצמאות. השנה יינתן מקום נרחב יותר לאמנים מקומיים ולצד שמות מוכרים. השנה נענתה העירייה לבקשות רבות שהופנו אליה בנושא מופע הזיקוקים והחליטה להרחיב את המופע ולקיימו בדומה למופעי הענק המתקיימים בערי החוף בצרפת. מופע הזיקוקים המורחב יחל בשעה 21:30 וישוגר לראשונה מנמל חיפה על מנת שניתן יהיה לצפות בו מכל קו הרכס. העירייה מזמינה את התושבים לצפות במופע מחמש נקודות תצפית מרכזיות בהן ילוו הזיקוקים בפסקול מוזיקאלי".

בדוק גם

כיכר הים. צילום: דוברות העירייה

רצועת החוף בקרית ים ממשיכה להתפתח

כחלק מהתוכנית העירונית של קרית ים לפיתוח רצועת החוף והשער העירוני אל הים, הושלמה השבוע …

חידון יישובי בקרית מוצקין. צילום: ניר שטיינברג

בית הספר מצפה זכה בחידון בנושא 70 למדינת ישראל

חידון הגמר היישובי לבתי הספר היסודיים בקרית מוצקין בנושא "70 למדינת ישראל", התקיים השבוע בהיכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *