בית / קריות / ספורט קריות / 25 שנה וכלום לא השתנה

25 שנה וכלום לא השתנה

ביום שבו הודיע ראש הממשלה, ביבי נתניהו, שהוא שובר את הכלים ושלח את המדינה להרפתקה נוספת של בחירות, נפגשתי עם ניקול ועינב באולם בקרית ביאליק. שתי ילדות מקסימות, יפות, חכמות ונבונות והן בסך הכול בנות 14. יודעות להעריך מאוד את ההשקעה של ההורים שלהן בפעילות שלהן בענף ההתעמלות האומנותית.

"כדור עולה 480 שקלים, חישוק 180, חבל 300, אלות 300, סרט פלוס מקל לסרט 400. יש בלאי וצריך מדי פעם להחליף.  בנוסף בגד גוף עולה 1500 שקלים. יש לכל אחת מאיתנו 4-5 בגדי גוף. בנוסף יש לנו נעלי התעמלות מיוחדות, כל זוג נעליים עולה 150 שקלים, כל חודש חודשיים צריך להחליף נעליים". ועדיין לא דיברנו על נסיעות.

המאמנת הראשית אנג'לה פלדמן: "בשבילי, כמאמנת הראשית במועדון, זו גאווה גדולה שיש לנו שתי מתעמלות על כמו ניקול ועינב ומאמנות ברמה בינלאומית".

הסיפור המלא מחר ב"הד הקריות"

7 שנים של חברות טובה. צילום: אדריאן הרבשטיין

בדוק גם

חגגו את סיום העונה. עירוני אתא כדורעף צילום: עצמי

כדורעף: שני זרים מרוסיה מצטרפים לאתא

הנהלת עירוני קרית אתא, בעזרת הסוכן נוזיק רובל, סגרה עם שני זרים מהליגה הראשונה ברוסיה. מדובר במוסר ואדים אוצ'יגאנוב וחוסם אמצע רומן ארקין. שון לויתן, ישראל רחום וארטיום גוריאנין ממשיכים, גם גיא הולצמן. איב טוביס ולירן אנטבי מתגייסים ליחידה קרבית

צילום: דורון גולן

כדורסל ליגה לאומית: קלארק רוזנברג חתם בעירוני אתא

הנהלת אתא, ביחד עם המאמן שרון אברהמי, ממשיכים לסגור את פאזל השחקנים לעונה הבאה. השבוע חתם בקבוצה קלארק רוזנברג (25), גארד, יהודי, ששיחק בעונה הקודמת באליצור יבנה וסיפק מספרים מעולים, מהטובים ביותר בין הישראלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *