יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / קריות / ספורט קריות / 25 שנה וכלום לא השתנה

25 שנה וכלום לא השתנה

ביום שבו הודיע ראש הממשלה, ביבי נתניהו, שהוא שובר את הכלים ושלח את המדינה להרפתקה נוספת של בחירות, נפגשתי עם ניקול ועינב באולם בקרית ביאליק. שתי ילדות מקסימות, יפות, חכמות ונבונות והן בסך הכול בנות 14. יודעות להעריך מאוד את ההשקעה של ההורים שלהן בפעילות שלהן בענף ההתעמלות האומנותית.

"כדור עולה 480 שקלים, חישוק 180, חבל 300, אלות 300, סרט פלוס מקל לסרט 400. יש בלאי וצריך מדי פעם להחליף.  בנוסף בגד גוף עולה 1500 שקלים. יש לכל אחת מאיתנו 4-5 בגדי גוף. בנוסף יש לנו נעלי התעמלות מיוחדות, כל זוג נעליים עולה 150 שקלים, כל חודש חודשיים צריך להחליף נעליים". ועדיין לא דיברנו על נסיעות.

המאמנת הראשית אנג'לה פלדמן: "בשבילי, כמאמנת הראשית במועדון, זו גאווה גדולה שיש לנו שתי מתעמלות על כמו ניקול ועינב ומאמנות ברמה בינלאומית".

הסיפור המלא מחר ב"הד הקריות"

7 שנים של חברות טובה. צילום: אדריאן הרבשטיין

בדוק גם

הוכיח שהוא היום מספר 1. גיא חיימוב

ללא הגבלת זרים

המשחקים של הנבחרת בשישי שעבר באלבניה, וביום שלישי באירלנד, עם מאמן זר חדש, לא הביאו איתם בשורות גדולות. למדנו שגם אנדי הרצוג הוא לא קוסם, כמו קודמיו, והוא בטח לא אשם בחוליים של הכדורגל הישראלי. כל זמן שלא ישקיעו כאן במאמני הילדים, לא נתקדם, ועוד פתרון - שאף אחד לא רוצה - לפתוח את השוק לשחקנים זרים

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *