בית / קריות / חדשות קריות / קרית ביאליק: שליחי הפיצה על הכוונת

קרית ביאליק: שליחי הפיצה על הכוונת

הפיקוח העירוני החל באכיפה מוגברת של קטנועי משלוחים הרוכבים דרך שבילי הגנים הציבוריים והפארקים. לאחרונה התרבו תלונות התושבים על הקטנועים המבצעים משלוחים עבור בתי העסק, הנוסעים בשבילים של הגנים הציבוריים והפארקים ובכך מסכנים את הולכי הרגל והמטיילים הנמצאים באזור, התופעה שכיחה בעיקר בגן מרים ובגינת סביון, בשכונת סביניה.

בשל כך, שלחה מנהלת מחלקת רישוי עסקים בעיריית קריית ביאליק, אורנה פכטר, מכתב לבעלי עסקי מזון למשלוחים בעיר, בו התריעה על התופעה המטרידה ובקשה להנחות את השליחים להישמע להוראות חוקי התנועה. כמו כן, הודיעה העיריה לבעלי העסקים על האכיפה המוגברת וציינה כי תפיסת השליח העובר על החוק תגרום למתן דוחות ובמקביל תבחן האפשרות לביטול רישיון העסק וסגירתו. בנוסף בקשה העיריה להנחות את השליחים לשמור על השקט ככל שניתן על מנת לא להטריד את דיירי הבתים הסמוכים לעסקים.

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *