בית / קריות / נדל"ן קריות / קרית ביאליק: פנטהאוז על קומה שלמה בכ-2.5 מיליון שקלים

קרית ביאליק: פנטהאוז על קומה שלמה בכ-2.5 מיליון שקלים

חברת הבנייה חסקי אלון משווקת פרויקט בנייה ייחודי ברחוב יהודה 3 בשכונת סביניה הוותיקה בקרית ביאליק במסגרת פרויקט חיזוק מבנים כנגד רעידות אדמה- תמ"א 38. בפרויקט ייבנו 7 יח"ד דיור חדשות על בניין ישן. דירות: 4-5 חדרים החל מ-1.28 מיליון שקלים, ומגה פנטהאוז ענק על קומה שלמה.

יחידות הדיור החדשות ייבנו בבנייה חדשה, שהייחודיות והבידול מפרויקטים חדשים לבנייה הן בדירות גדולות במיוחד, חדרים ענקיים ותקרות גבוהות, שכיום כבר לא נבנות בבנייה קבלנית חדשה. הבנייה תחל בעוד כחודשיים, לפרויקט ניתן אישור להיתר בנייה מהועדה המקומית לתכנון ובנייה בקריות.

הדמיה של פרויקט תמ"א 38 ברחוב יהודה בקרית ביאליק (באדיבות חסקי אלון)
הדמיה של פרויקט תמ"א 38 ברחוב יהודה בקרית ביאליק (באדיבות חסקי אלון)

גולת הכותרת של הפרויקט הוא פנטהאוז ענק, 366 מ"ר, על קומה שלה, 6 חדרים, עם מרפסת של 165 מ"ר, ועוד שתי מרפסות כ-20 מ"ר מחדרים נוספים. הפנטהאוז מעוצב ברמה גבוהה ביותר, ובכניסה יעוצב פטיו מרהיב עם צמחייה. הפנטהאוז מוצא למכירה ב-2.374 מיליון שקלים. בחבאה אומרים כי בהשוואה למחירי השוק הקיימים, זה מחיר זול מאד עובר התמורה למגורים בפנטהאוז יוקרתי.

היזם אלון חסקי מסביר: "הבניין ברחוב יהודה 3 יהיה חזק ועמיד בפני רעידות אדמה, התוצר של הפנטהאוז נובע מחוקי תכנון ובנייה של תמ"א 38 כאשר מתיישבים על בית ישן והתוספת של הבנייה החדשה הם 2 וחצי קומות. הפרויקט מגלם את כל היתרונות בשוק הדיור ומתאים זוגות צעירים ומשפרי דיור שמבינים את היתרון בדירות גדולות ומרווחות ברמת בנייה וגימור הגבוהה ביותר בשוק.

"המיקום של הפרויקט בשכונת סביניה הוותיקה, אחד המקומות המבקשים למגורים בקריות, אזור אין בו מגרשים או עתודות קרקע. במרחק של 3 דקות מצומת צבר ומרכז סביניה וכן סביבה טובה למגורים עם גני ילדים, פארקים ובתי ספר. הבנייה עשויה להימשך כשנה".

 

בדוק גם

קרית ים

 מחזור נוסף של הגרלת דירות במחיר למשתכן ייערך בקרית ים 

 קבוצת כפיר נדל"ן  ושובל מגורים מדווחות כי ייפתחו הגרלות   נוספות  בפרויקט גלי ים במסגרת תוכנית …

אלי דוקורסקי עם יקירי העיר. צילום: דוברות העירייה

נבחרו יקירי קרית ביאליק

עיריית קרית ביאליק ציינה בתחילת השבוע את הערכתה למתנדבי העיר בטקס "יקיר העיר" המסורתי שנערך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *