בית / קריות / ספורט קריות / קרית ביאליק: ליגת ראש העיר בקטרגל מתקרבת לסיומה

קרית ביאליק: ליגת ראש העיר בקטרגל מתקרבת לסיומה

אתמול (שלישי) הסתיים השלב הראשון של משחקי ליגת הקטרגל בקרית ביאליק. משחקי חצי הגמר יתקיימו בימים שני ורביעי הקרובים. ההתרגשות בקרב הקבוצות שהבטיחו את עלייתם בכל שכבות הגיל גוברת. בעקבות ההצלחה הענקית מארגני הליגה החלו בהכנות לפתיחת טורניר לבוגרים ולנשים

משחקי המחזור הרביעי של ליגת ראש העיר בקרית ביאליק הניבו כרגיל משחקים מעניינים, חלקם צמודים ומרתקים (ראו פרוט בהמשך). השבוע התקיים המחזור האחרון, שהסתיים אתמול לאחר סגירת הגיליון, לפיכך נפרסם בשבוע הבא את תוצאות משחקי השבוע הזה.

הליגה מתקרבת לסיומה. אתמול הבטיחו שתי הקבוצות הראשונות בכל שכבת גיל, החל מכיתות ב' ועד ט' את זכייתם באחד משני המקומות ואת ההשתתפות במשחקי חצי הגמר. המשחקים יתקיימו בשיטת נוק_אאוט בימים שני ורביעי הקרובים באותו מגרש, במתנ"ס צור שלום. מארגן הטורניר בני בניסטי שקל להעביר את המשחקים לאולם סגור, אך החליט לבסוף להמשיך באותה מתכונת במגרש הפתוח במתנ"ס, כי מה שהצליח מצוין לא צריך לשנות.

גם השבוע היה תענוג לראות את שחקני הקבוצות מסיימים את המשחקים ולוחצים ידיים, בלי קשר לתוצאות הסיום. האווירה הנעימה, שבאה ביחד עם הרצון לנצח בצורה ספורטיבית מעוררים התפעלות. זה לא מובן מאליו. חלק נכבד מכך יש לזקוף למארגנים: בניסתי ביחד עם משה אמויאל, שחיברו אמנה לסובלנות והגינות בספורט, שאותה מיישמים השחקנים. גם השופטים: אור שלזינגר, ניסן רביבו ודרור אלמקייס תורמים לאווירה זו.

לאור ההצלחה הפנטסטית של הטורניר החליט בניסתי לפתוח טורנירים במתכונת דומה לבוגרים ולנשים. פרטים בשבוע הבא.

תוצאות משחקי השבוע שעבר:

כיתות ט'

השכונה – סופר סטרייקה 2:5. לשכונה: עמית בן יוסף 3, טום גולדמן ועידן בן בסט. לסופר סטרייקה: אדר אזריאל וחנן ביטון.

הנשרים – FC ביאליק 3:5. לנשרים: יגל פרץ 4 ואדיר מורדי. לביאליק: שלו צפניה 3.

השכונה – FC ביאליק 3:5. לשכונה: עמית בן יוסף 3, רם בן אלי ועידן בן בסט. לביאליק: שלו צפניה, דניאל רשצ'ופקין ובן שלל.

כיתות ז'_ח'

מכבי ביאליק – אדיסנטר 1:3. לביאליק: רוי אראל 2 ורונן טימשפולסקי. לאדיסנטר: מלסה לאקה.

מדרידיסטה – מכבי קרית שמואל 2:4. למדרידיסטה: מאור מסלוואי 3 וערן שאמוק. לקרית שמואל: אלדר סופר 2.

אליצור חב״ד – התרנגולים 1:4. לאליצור: רולן בוקוב, טל חלוואני, ליאם בן שלום ויובל שניאור. לתרנגולים: אוריאן שמעוני.

kat04
אליצור חב"ד (ז'_ח')

כיתות ו'

מכבי ביאליק – אפרוחי שועם 0:2. כבשו לביאליק: אורן חמיאס 2.

אימפריית ביאליק – מכבי נעורים 0:3. לביאליק: ברוך יוהלה 2 ושחר בן שמואל.

BF TEAM  – אפרוחי שועם 1:3. ל_BF: איתמר ביטון אסולין 2 וירין אביטל.

לאפרוחים: ליאם ליבר.

מכבי ביאליק  –  מכבי נעורים 1:3. לביאליק: אורן חמיאס 2 ואור בן שמואל.

לנעורים: יוגב בלס.

כיתות ה'

מילאן – ריאל מדריד 0:9. דוד יימנו 4, מורי צאיג 2, עמית אלחרר, איתי דיין ואורי יטח.

האריות בחיפה – דגנית 1:8. לאריות: ליאם אוחיון 4, יוסי איו 3 וליעד אלמוג. לדגנית: מאור שמחון.

כיתות ד'

מכבי ד'3  – העטלפים 1:8. למכבי: לירן תורג'מן 4, לוטם הגלעדי 2, אילאי לוי ונעם ליבר. לעטלפים: עומרי זהדל.

מכבי ד׳3 – אריות קדימרגל 1:3. למכבי: לירן תורג׳מן 2 ולוטם הגלעדי. לאריות: שוהם סמרלי.

מכבי אריות – הנמרים 0:9. לאריות: ליאור גרינברג 5, משה טקאלה 3 ובנימין אלמו.

ילדי יונדאי – אריות קדימרגל 1:2. ליונדאי: אראל כהן 2. לאריות: עילאי טאובמן.

מכבי אריות – ינשופי ביאליק 0:7. לאריות: ליאור גרינברג 3, מאלק יאלו 2, לידור טטרטשווילי ובנימין אלמו.

כיתות ג'

יובנטוס – ליברפול 2:7. ליובה: סהר אמסלם 4 ונווה ליבידינסקי 3. לליברפול: זיו יגר ואיתי לוי.

התותחנים – אריות ביאליק 0:5. לתותחנים: נהוראי פרץ 2, עילי פרץ, יהונתן בן גרא ואלון נוימן.

הגלדיאטורים – ברצלונה 0:2. לגלדיאטורים: גיא אהרוני ועצמי.

נבחרת הכוכבים – הנשרים האדומים 1:1. לכוכבים: ירין מנחם. לנשרים: אורי חימי.

מכבי חיפה אקדמיה – שועלי קדימרגל 1:6. למכבי: מוחמד סואעד 4, דניאל נחום ואמיר סואעד. לשועלים: מאיר יאיר טובול.

הנשרים האדומים – קבוצת האלופים 1:1. לאלופים: רועי רמלר. לנשרים: אורי חימי.

מכבי חיפה אקדמיה – ליברפול 0:1. למכבי: מוחמד סוועאד.

kat03
נבחרת הכוכבים (כיתות ג')

כיתות ב'

נשרי קדימרגל – נסיכי קדימרגל 2:7. לנשרים: ליעד אזרן 4, תים גולדשטיין, אנדריי רימוק והוד אולברג. לנסיכים: יהב אסרף ואילאי בן שלום.

הפטישים – זאטוטי קדימרגל 2:2. לפטישים: אילעי בוגנים 2. לזאטוטים: ליעד אזרן ואור הרשקוביץ׳.

צ'לסי – כרישי ב' 0:4. לצ'לסי: מעיין אראל 2, אלעד בלסון ועצמי.

כרישי ב׳  – נסיכי קדימרגל 3:5. לכרישים: נבו קוקסטמן 3, יונתן קליינר ועצמי.

לנסיכים: דניאל חימי, אוראל יבדייב וליאם ביטון.

kat01
כרישי ב'

מלכי השערים:

כיתות ב': אילעי בוגנים 11, ליעד אזרן 9, עידו בן סימון 4, הוד אולברג 4, אלעד בלסון 3.

כיתות ג': מוחמד סועאד 8, נהוראי פרץ 6, נווה ליבידנסקי 6, סהר אמסלם 5, איתי לוי 5.

כיתות ד': לירן תורג'מן 16, ליאור גרינברג 10, עמית אביטן 6, לוטם הגלעדי 6, עידן נחמני 5.

כיתות ה': ליאם אוחיון 11, מאור שמחון 9, יוסי איו 7, דוד יימנו 7, מור צאיג 6.

כיתות ו': איתמר ביטון אסולין 6, יוגב בלס 6, ברוך יוהלה 5, אורן חמיאס 4, שחר בן שמואל 3.

כיתות ז'_ח': סיסאי מאקו 6, מאור מסלוואי 6, אברהם בלטה 5, רוי הראל 4, דוד אלמו 4.

כיתות ט': עמית בן יוסף 10, יגל פרץ 8, עדן סיסו 7, שלו צפניה 7, אור אילוק 5.

צילומים: איסר רביץ

 

בדוק גם

אני רוצה להיות בקבוצה שתזכה באליפות ולעלות לליגת על. איגור סימין (מימין) (צילום: אדריאן הרבשטיין)

איגור סימין מסמן גבוה

כדורסל / אופיר לוי בשלוש העונות האחרונות הגיע איגור סימין לשלב חצי גמר הפלייאוף של …

amit 01

המוהיקני האחרון

העזיבה של דקל קינן היא מכה קשה מאוד למכבי חיפה, אולי לא על המגרש, אבל מכל הבחינות האחרות. וגם, כדאי למכבי לחפש שחקני קישור שיאזנו את כל הקבוצה. שני קשרים זרים טובים במרכז, ומכבי תראה הרבה יותר טוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *