בית / קריות / נדל"ן קריות / קרית ביאליק: היקף מכירות בטופ כפיר ב-110 מיליון שקלים

קרית ביאליק: היקף מכירות בטופ כפיר ב-110 מיליון שקלים

היום קשה מתמיד לקנות דירה בישראל, אך למרות זאת,  שיווקו של הפרויקט טופ כפיר נכנס לתנופה חיובית.

ארבע דירות נמכרו, אולי בזכות מהלך שיווקן של הדירות, במסגרתו הציעה חברת כפיר נדל"ן, המשווקת את הפרויקט, הטבה מיוחדת בסך 50 אלף שקלים לרוכשי 10 הדירות הראשונות.

הדירות שכבר נקנו כוללות שתי דירות גן בנות 5 ו- 6 חדרים, דירת 4 חדרים ודירת 6 חדרים. יצוין כי ההיקף הכספי הכולל המשוער של המכירות בפרויקט, נאמד בכ- 110 מיליון שקלים.

פרויקט המגורים טופ כפיר בגבעת הרקפות, יכלול, על פי התכנון, 66 יחידות דיור, שייבנו ב- 6 בנייני בוטיק נפרדים. בבניינים יהיה לובי מפואר, חנייה תת קרקעית, שתעניק 2 חניות לכל דייר ומפרט טכני עשיר. הפרויקט מציע תמהיל דירות הכולל, דירות בנות 4, 5 ו-6 חדרים, דירות גן בנות 5-6 חדרים ופנטהאוזים דופלקס בני 6-7 חדרים.

כפיר, גבעת הרקפות בקרית ביאליק הדמיה: ארקריאייטיב
כפיר, גבעת הרקפות בקרית ביאליק הדמיה: ארקריאייטיב

שטחן של  הדירות בעלות ה4-5 חדשים  בפרויקט, מתחיל מגודל של 115 מ"ר וכל אחת מהן כוללת מרפסת ששטחה החל מ-17 מ"ר, שטחם של  הפנטהאוזים והדופלקסים שלהם 6-7  חדרים, הוא החל מ- 130 מ"ר והם כוללים ששטחה הוא  17 מ"ר לפחות.

בדוק גם

efaal

אפעל תיקונים: 30 שנות אמינות ומקצועיות

חברת אפעל תיקונים בע"מ, שנוסדה ב-1989, פועלת זה כ-30 שנה בתחום הייבוא, השיווק ותיקוני כלי …

מועדון של אלופים. מכבי קרית ביאליק

שחייה: מכבי ביאליק אלופת ישראל

אליפות ישראל בשחייה עמדה הפעם בסימן שליטה גדולה של שחייני מכבי קרית ביאליק (בנים בלבד). שחייני הנוער זכו במקום הראשון ושחייני הבוגרים זכו במקום השני. יש להדגיש כי האליפות התקיימה ללא שחייני נבחרת ישראל שיצאו למחנה אימונים באיטליה, לקראת אליפות אירופה שתחל היום בגלזגו. בתוכם גם אנסטסיה גורבנקו ממכבי ביאליק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *