בית / קריות / חדשות קריות / קו 12 יחזור לפעול מגבעת הרקפות לתחנת הרכבת במוצקין

קו 12 יחזור לפעול מגבעת הרקפות לתחנת הרכבת במוצקין

אגד
אוטובוס אגד (צילום: רותי ברמן)

בשורה משמחת לתושבי הקריות. חברת אגד תחזיר בקרוב את קו 12 שפעל משכונת וגבעת הרקפות  בקרית ביאליק עד לתחנת הרכבת במוצקין. קו 12 יוחזר לפעילות כבר החל מחודש אפריל. עם הפעלת המטרונית, ביצע משרד התחבורה שינויים במערך התחבורה הציבורית בקריות, ביניהם, בוטלה  נסיעתו של קו 12, שפעל קודם לכן בגבעת הרקפות ובמקומו נוסף קו 15 מגבעת הרקפות במסלול ארוך ומסורבל, שאורך למעלה משעה עד לחוצות המפרץ.

בעקבות תלונות רבות שהגיעו מתושבי קרית ביאליק על אריכות הזמן  נפגש ראש העירייה אלי דוקורסקי, עם דרור גנון מרשות התחבורה הציבורית במשרד התחבורה וביקש ממנו לבצע את השינויים במערך קווי התחבורה בעיר. בעקבות מפגש זה , הוחלט להחזיר את הקו  לפעולה, מאחר וקו זה מוביל את הנוסעים בדרך קצרה ומהירה למרכז העיר ולתחנת הרכבת במוצקין

בנוסף, הודיע משרד התחבורה כי בכוונתו לאכוף על חברת מוניות "תפוזית" לקיים את תנאי הרישיון ולהפעיל שירותי מוניות, כולל תחנה בצור שלום ובגבעת הרקפות. בדרך זו ישופרו במידה ניכרת דרכי הניידות של התושבים ברחבי העיר.

"רווחת חיי התושבים בעיר היא נר לרגליי ואני שמח על החזרת הקו למערך התחבורה בעיר למען התושבים והחיילים היקרים שלנו", אמר השבוע ראש העירייה אלי דוקורסקי. "כולי תקווה כי כבר מחודש אפריל ישוב הקו לפעולה".

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *