יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / קריות / חדשות קריות / קו 12 יחזור לפעול מגבעת הרקפות לתחנת הרכבת במוצקין

קו 12 יחזור לפעול מגבעת הרקפות לתחנת הרכבת במוצקין

אגד
אוטובוס אגד (צילום: רותי ברמן)

בשורה משמחת לתושבי הקריות. חברת אגד תחזיר בקרוב את קו 12 שפעל משכונת וגבעת הרקפות  בקרית ביאליק עד לתחנת הרכבת במוצקין. קו 12 יוחזר לפעילות כבר החל מחודש אפריל. עם הפעלת המטרונית, ביצע משרד התחבורה שינויים במערך התחבורה הציבורית בקריות, ביניהם, בוטלה  נסיעתו של קו 12, שפעל קודם לכן בגבעת הרקפות ובמקומו נוסף קו 15 מגבעת הרקפות במסלול ארוך ומסורבל, שאורך למעלה משעה עד לחוצות המפרץ.

בעקבות תלונות רבות שהגיעו מתושבי קרית ביאליק על אריכות הזמן  נפגש ראש העירייה אלי דוקורסקי, עם דרור גנון מרשות התחבורה הציבורית במשרד התחבורה וביקש ממנו לבצע את השינויים במערך קווי התחבורה בעיר. בעקבות מפגש זה , הוחלט להחזיר את הקו  לפעולה, מאחר וקו זה מוביל את הנוסעים בדרך קצרה ומהירה למרכז העיר ולתחנת הרכבת במוצקין

בנוסף, הודיע משרד התחבורה כי בכוונתו לאכוף על חברת מוניות "תפוזית" לקיים את תנאי הרישיון ולהפעיל שירותי מוניות, כולל תחנה בצור שלום ובגבעת הרקפות. בדרך זו ישופרו במידה ניכרת דרכי הניידות של התושבים ברחבי העיר.

"רווחת חיי התושבים בעיר היא נר לרגליי ואני שמח על החזרת הקו למערך התחבורה בעיר למען התושבים והחיילים היקרים שלנו", אמר השבוע ראש העירייה אלי דוקורסקי. "כולי תקווה כי כבר מחודש אפריל ישוב הקו לפעולה".

בדוק גם

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

ציקי אבישר מכריז על התמודדות לראשות קרית מוצקין. צילום: דורון גולן

וועדת הבחירות האזורית על עתירתו של ציקי אבישר: "נטפל לזוטי דברים"

עיריית קרית מוצקין וציקי אבישר ממשיכים להיפגש באולם ועדת הבחירות האזורית והפעם בעקבות עתירתו של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *